Domů Ostatní Reklamní články Zmírněte stárnutí kloubů s přípravky Orling

Zmírněte stárnutí kloubů s přípravky Orling

Postupem času, jak stárneme, se objevují různé zdravotní neduhy. Mezi ty nejčastější patří bolest kloubů. Zpomalte stárnutí kloubů s přípravky Orling.

Stárnutí kloubů

Stárnutí kloubů je přirozený proces. Důsledkem toho se objevuje artróza. Jde o nejčastější kloubní onemocnění, které se projevuje poruchou obnovy kloubní chrupavky. V důsledku toho se dějí změny kostí a přilehlých měkkých tkání. Artróza není vůbec výjimečný onemocněním. Po šedesátce jim trpí až 80 % lidí. Neznamená to však, že by nemohla postihnout i mladé lidi. Z těch mladších se objevuje nejčastěji u sportovců, lidí se sedavým zaměstnáním či těžce fyzicky pracujících.

Podpořte zdraví kloubů vitamínovými přípravky

A jak dochází ke stárnutí kloubů? Kosti a chrupavky kloubů potřebují kolagen, ale právě toho s postupujícím věkem ubývá.

Kolagen představuje ve vodě nerozpustnou bílkovinu, která je základní stavební hmotou pojivových tkání.

Kolagen je v pozdějším věku žádoucí dodat kloubům jinou cestou – prostřednictvím kloubní výživy.

Na trhu seženete různé produkty s kloubní výživou. Vybírejte však pečlivě, abyste pro své zdraví udělali co nejvíce.

Geladrink: Kvalitní výživa kloubů

Geladrink je výživa kloubů, kterou vyrábí česká firma Orling. Jen na trhu již více než 20 let. I to svědčí o kvalitě této značky, jež vyrábí nejen kloubní výživu pro lidi, ale i pro koně (Gelapony) a psy (Gelacan).

Geladrink by vyvinut na základě výzkumu revmatologa a spoluzakladatele společnosti Orling, který je mimo jiné i člen Akademie věd v New Yorku. Jde o prof. MUDr. Milana Adama, DrSc., který má celkově pro lékařskou vědu velký přínos.

Geladrink

Geladrink obsahuje kolagenní peptidy Gelita, což jsou důležité kolagenní bílkoviny. Zároveň obsahuje 100 % doporučené dávky vitamínu C. Gelandrik rovněž obsahuje i další prospěšné látky působící pozitivně nejen na kosti, chrupky a klouby, ale také na imunitní systém, kůži a krev.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno