A jaké zuby máte vy?

V poslední době mnoho lidí velmi dbá na svůj zevnějšek. Pokud pomineme velmi přehnanou péči, ale zaměříme-li se na takovou běžnou, určitě to má něco do sebe, jelikož právě první dojem může být to, co v mnoha situacích rozhodující.

S naším vzhledem však nesouvisí pouze úprava vlasů, nehtů nebo vybrané oblečení, ale i náš úsměv – tedy naše zuby. Zvláště silní kuřáci mohou mít v tomto ohledu problém, která však má řešení. Tím je bělení zubů. Existuje hned několik možností a metod, jak se dá bílého chrupu docílit. A rozhodně nemusí být složité a nákladné, jak si mnoho lidí myslí.

U zubařů a specialistů zaplatíte nejvíce

Především řada zubních lékařů a specialistů, nebo takto zaměřených klinik bělení nabízí, a ačkoliv o zákazníky nemají nouzi, řadu z nich odradí převážně cena, které se může vyšplhat do astronomických výšek. Záleží na počtu aplikací a také použité metodě. Na druhou stranu lze říci, že bělení zubů je natolik rutinní činnost, že ji snad ani nelze zkazit, a tak jsou v mnoha ohledech takto vyžadované částky velmi přehnané.

Jsou i jiné metody, jako možnost bělit si zuby doma

Bělení zuibůNaprostým protipólem specializovaných klinik jsou poté různé sady, které umožní vybělit si zuby doma, a to bez nutnosti specializovanou kliniku navštívit. Výhody jsou samozřejmě jasné, a to jak ty finanční, kdy se částka oproti této metodě u zubaře sníží až několikanásobně, tak to jsou i výhody z hlediska pohodlnosti. Kvůli bělení nemusíme nikam jezdit, a vzhledem k rychlosti a jednoduchosti celého procesu si zuby zvládneme vybělit doslova kdykoliv potřebujeme. I proto se právě k této formě uchyluje stále více lidí, kteří touží po tom mít bělostně zářivý chrup, ale zároveň nemají tak plnou peněženku, aby si mohli dovolit drahé aplikace bělící látky v ordinacích. Často se navíc může jednat o naprosto stejný proces, který zvládnete i doma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno