Dárky pro sportovní nadšence

Adrenalinové zážitky jsou opravdu atraktivními dárky. Musíte si však být jisti, že obdarovaný opravdu touží skákat s padákem, nebo viset hlavou dolů na laně.

Jinak si však nemusíte dělat starosti – tyto sporty jsou navzdory mnoha mýtům velmi bezpečné a probíhá u nich mnohdy přísnější kontrola než u sportů „obyčejných“. V dnešní době jsou k extrémním sportům řazeny také sporty, které nejsou příliš propagovány či podporovány na komerční úrovni a jejichž provozování se omezuje na nepříliš početné skupiny nadšenců, které však u ostatních vyšší riziko evokují i přes to, že s jejich provozováním často není spojeno. I takový sport se ovšem časem může proměnit v masovou záležitost, o čemž svědčí např. snowboarding.

Chcete někomu věnovat něco opravdu originálního a od srdce? Pokud jde o sportovního nadšence, co třeba paragliding tandem? Tandemový paragliding umožňuje vyzkoušet si paragliding všem, kteří nechtějí létat samostatně, nebo jen chtějí zažít výjimečný zážitek, jakým let na paraglidingovém kluzáku bezpochyby je. Během letu tandemový pilot řídí, pasažér sedí ve vlastní sedačce před pilotem a užívá si volný let. Při tandemovém paraglidingu je navíc bezpečnosti věnována velká pozornost. Jestliže pro „single“ paragliding se nabízejí kluzáky od velice bezpečných, školních, až po výkonné závodní kluzáky s relativně malou stabilitou, tak pro tandemový paragliding se vyrábějí pouze kluzáky s vysokou stabilitou za všech okolností. I v případě, že by došlo ke kolapsu tandemového kluzáku při letu v nevhodných povětrnostních podmínkách, je tandemový kluzák schopen se velice rychle sám zregenerovat a pokračovat v letu. Tandemové kluzáky procházejí před uvedením na trh důkladnými bezpečnostními testy a jsou povinně každý rok kontrolovány výrobcem. Na www.firmanazazitky.cz najdete největší českou databázi unikátních a pečlivě připravených adrenalinových dárků, ale nejen jich. Můžete také věnovat různé masáže, wellness pobyty, degustace a další příjemné záležitosti, kterými určitě uděláte radost vašim blízkým.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno