Efektivní ochrana kloubů je nutná! Jak na ni?

Pokud pravidelně sportujete a žijete zdravým životním stylem, potom pro své tělo děláte to nejlepší. Sportování má ovšem i jednu negativní stránku. Při sportování dochází namáhání kloubů a tak i k jejich rychlejšímu opotřebování. Pokud při sportu pociťujete i mírné bolesti, je to právě známka opotřebení kloubů. Začněte se o své klouby starat co nejdříve. Možností se nabízí hned několik…

Klouby a chrupavky jsou z velké části (40%) tvořeny látkou jménem kolagen. Pokud mají klouby a chrupavka této látky nedostatek, dochází k jejich opotřebování a ke vzniku nepříjemné bolesti. Pomocníkem v boji proti opotřebení kloubů může být například přípravek Colafit. Tento přípravek má podobu kostiček, které obsahují lyofilizovaný kolagen (tedy kolagen zbavený vody). Jedna kostička proto dokáže v těle vytvořit asi 800 mg vysoce čistého, kolagenového gelu, který je důležitý pro správnou funkci a stavbu kloubních chrupavek, pouzder, vaziv a kůže. Je určen pro aktivní sportovce, ale užívat ho mohou i starší osoby nebo dospívající děti.

Síla tří rozhodně stojí za pozornost

Dalším velmi oblíbeným doplňkem stravy, který pomáhá odstraňovat bolesti kloubů, je přípravek Condrobene. Tento přípravek má podobu tablet a obsahuje tři účinné látky: glukosamin sulfát, MSM (methylsulfonylmethan) a extrakt Boswellie. Díky tomuto jedinečnému složení pomáhá nejen při uzdravování klubů, ale podporuje i správný růst a funkce nehtů, šlach, kůže, očí, kostí, vaziva nebo i srdečních chlopní.

Gelatina plus vyniká svým složením

Třetím velmi účinným a zároveň i velice oblíbeným přípravkem je Gelatina plus. I tento přípravek efektivně pomáhá udržovat klouby zdravé a funkční. Gelatina plus obsahuje kolagenový a minerální koncentrát, který podporuje výživu chrupavky kloubů, kostí, šlach i tkání. Obsahuje ale i další důležité látky jako je vápník, aminokyseliny, hořčík a další minerální látky. Péče o klouby je nutnost, pokud zvolíte jeden z těchto přípravků, rozhodně tím vašemu tělu výrazně prospějete!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno