Trička s vtipným potiskem sluší i sportovcům

Možná kvůli sportu nemáte moc času starat se o svůj šatník. Tuto malou chybku byste měli ale co nejdříve napravit. Abyste nemuseli bloudit po obchodech a ztrácet čas, přinášíme vám inspiraci v podobě triček s vtipným potiskem. S nimi dokonale vyjádříte svůj smysl pro humor a vykouzlíte úsměv na rtech kdekoliv budete…

Baví celé Čechy

Vtipná trička s potiskem nabízí internetový obchod Geekshirts.cz. Hlavní inspirací pro většinu motivů byl „tajemný svět“ geeků. Geek je člověk, který našel zalíbení ve světě nových technologií. Je to ale současně i výraz pro osobu, která je maximálně zainteresovaná v jiném odvětví – například miluje sport, zvířata apod. Geek je zkrátka někdo, kdo se stoprocentně věnuje nějaké zálibě.

Na Geekshirts.cz jsou aktuálně k mání desítky triček s vtipnými motivy. Inspirovány jsou světem nových technologií a také kultovními filmy a seriály.

Najdete zde i trička, která využívají vtipného spojení slov a obrázků. Příkladem trička z této kategorie je to tričko Don´t be nagative (nebuď negativní), který doplňuje obrázek starého modelu fotoaparátu.

V kategorii triček inspirovaných světem filmu nás na první pohled zaujalo Tričko Hobbit. Pokud jste menšího vzrůstu a nechcete se tím trápit, je určeno právě vám. Určitě v něm vaše okolí pobavíte.

Všichni si přijdou na své

Na Geekshirts.cz seženete trička pánská, dámská i dětská. Všechna jsou ušita ze 100 % bavlny, díky tomu jsou velmi příjemná na nošení a hodí se dokonce i pro sportovní aktivity. V zimě krásně hřejí, v horku dokáží odvádět pot. K mání jsou velikosti S až XXL.

I 10 + 10

Momentálně běží na e-shopu speciální akce, díky které koupíte trička za velmi výhodnou cenu. Stačí si vybrat 2 trička a další 2 máte zdarma. Stejně to platí i v případě, pokud objednáte trička 2, 4 i 5. A pozor – jestliže se vám zalíbí natolik, že je budete chtít všechny, jistě vám přijde vhod akce 10 + 10 triček zdarma!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno