Objevte také kouzlo florbalu…

Česká republika již není pouze zemí fotbalu a hokeje. Florbal se také řadí mezi neoblíbenější sporty u nás. Jedná se o moderní a dynamicky se rozvíjející sport. Hráčská základna v posledních letech několikanásobně stoupá. To značí, že oblíbenost florbalu stoupá také a mnoho rodičů radši pro své děti volí tento sport, před populárním fotbalem nebo hokejem.

Na rozdíl od zmíněného hokeje nemusíte při florbalových začátcích vynaložit tak velké finanční prostředky. K hraní florbalu vám stačí pouze sálová obuv, florbalová hůl a florbalový míček. Tento nákup pořídíte v řádech několika stokorun a můžete začít okamžitě hrát. V hokeji by tato počáteční suma byla až několikanásobně vyšší.

Spolehněte se na specialisty

Nákup florbalových pomůcek je jednoduchou záležitostí, ale vždy je lepší tento nákup provést u odborníků. Odborný obchod pro všechny milovníky florbalu se jmenuje jednadvacitka.cz. Tyto stránky byly založeny v roce 2006 společně s kamenným obchodem na Karlíně a cílem je nabídnout zákazníkovi dlouholeté zkušenosti s florbalem tak, aby si vždy vybral ten nejvhodnější produkt. S tímto výběrem pomáhá Radek Křižko, hráč týmu florbalové extraligy AC Sparta Praha.

Velice široká nabídka holí a čepelí

Základním a nejdůležitějším náčiním každého florbalového hráče je jeho hokejka. Florbalové hokejky se vyrábí v mnoha provedeních a jejich výrobou se zabývá velké množství firem. Na stránkách jednadvacitka.cz dostanete na výběr florbalové hokejky od předních výrobců za rozumnou cenu.V nabídce nechybí ani značkové florbalové čepele.

Široký sortiment ostatního zboží

Na těchto stránkách nenajdete pouze florbalové hole, ale kompletní sortiment zboží pro florbal. Mezi toto zboží se řadí také kvalitní florbalové míčky, vaky na hokejky, brankářské vybavení, sálová obuv na florbal a mnoho dalších doplňků.

Pro zobrazení kompletní nabídky potřeb pro florbal navštivte www.jednadvacítka.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno