Zlomenina kostí je vždy problém

V České republice je každý rok léčeno přibližně 500 000 pacientů se zlomeninou kosti. Může se jednat o drobné zlomeniny i o rozsáhlá poškození velkých kostí. Ať už je zlomenina jakákoli, nikdy se nejedná o nic příjemného a naše tělo potřebuje na její napravení hlavně čas. A ten je, jak známo, v dnešní době velmi drahý.

Jaké látky tělu pomáhají při léčbách zlomenin

Nejdůležitější látkou v těle pro léčbu zlomenin je bezpochyby vápník. Právě vápník pomáhá kostem správně srůst a uzdravit se. Ovšem ani vápník to nedokáže sám. Aby mohl vápník účinně pomáhat při hojení zlomenin, musí mít i dostatek dalších pomocníků. Mezi hlavní se řadí vitamín D a vitamín K. v poslední době také vědci objevili příznivé vlivy mléčné bílkoviny laktoferin. Ta je známa především tím, že dokáže že v těle skvěle vázat a přenášet železo.

Jak zajistit dostatečný a přiměřený poměr těchto látek

Dostatek těchto látek v těle dokáže podporovat vlastnosti vápníku. Ten pak následně napomáhá k tomu, aby léčba zlomenin byla rychlejší a účinek pevnější. Přichází však ještě jedna otázka. Jak zajistit správný poměr těchto látek? Aby mohly látky maximálně posílit účinky a funkce vápníku, musí být do těla dávkovány v přesně stanoveném poměru. Jak ale zjistit a docílit tohoto poměru, naštěstí je tu doplněk stravy Femoralex.

Femoralex obsahuje všechny potřebné látky

Doplněk stravy Femoralex obsahuje veškeré látky, které vašemu tělu pomáhají s léčbou zlomenin. Přípravek je ve formě tablet a každá z nich obsahuje vitamín K2, vitamín D3 a bílkovinu laktoferin. Všechny látky v přípravku Femoralex jsou v přesně zvoleném poměru, který maximálně pomáhá zvýšit účinnost vápníku při léčbách zlomenin. Pro vyšší účinnost je doporučováno začít Femoralex užívat co nejdříve po úrazu a využít alespoň jedno celé balení, které obsahuje 30 tablet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno