Ať vám ze ZOH 2018 nic neuteče

Jak všichni víme, v únoru tohoto roku se uskuteční v pořadí XXIII. zimní olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu. ZOH můžete sledovat v televizi, živě na internetu online. Je možné si také pustit záznam. Samozřejmě by bylo nejlepší vyrazit přímo do centra dění, ale to se málokomu z nás poštěstí.

15 atraktivních disciplín

Na ZOH 2018 se objeví 15 sportů, určitě se bude na co dívat. Mezi nejoblíbenější patří lední hokej, biatlon, krasobruslení, rychlobruslení, lyžování a snowboarding. Navíc v těchto disciplínách máme spoustu našich reprezentantů, které je třeba podpořit.

Olympiáda 2018 se koná od 8. 2. do 25. 2. a kromě výše zmiňovaných sportů se můžete těšit také na boby, severskou kombinaci, skeleton, curling, saně a shortrack. Co se týká lyžování, velmi atraktivní jsou akrobatické a alpské lyžování, skoky a běh na lyžích.

Běh na lyžích

Olympiáda živě

Aby vám ze sportovního zápolení nic neuniklo, je dobré si prostudovat ZOH program. Vzhledem k časovému posunu se může stát, že bude zrovna váš oblíbený sport vysílán v noci a vy nebudete chtít vysedávat před televizí. Pak se vám určitě bude hodit kanál ZOH online. A co je hlavní výhodou? Vše budete sledovat zdarma.

Zaměřeno na českou reprezentaci

Pokud vás zajímají zejména sporty, ve kterých budou bojovat naši sportovci, tyto informace dozvíte také ze ZOH vysílání. Naleznete zde jednotlivé sportovní disciplíny včetně časů, ve kterých budou vysílány.

Co k online sledování potřebujete?

Je to velice jednoduché. Rozhodně je nutné stabilní internetové připojení a samozřejmě počítač, notebook, tablet nebo mobilní telefon. Poté si stačí vybrat konkrétní televizní kanál. ZOH budete sledovat v běžném obrazovém přenosu. Nejedná se pouze o textový přehled.

Vše je tedy připraveno. Teď už nezbývá než usilovně fandit, aby naši reprezentanti sklidili co nejvíce medailí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno