Benegen 4: Jedinečný produkt na klouby

Hledáte účinný produkt, který by vám pomohl na problémy s klouby? Nemusí kvůli tomu polykat různé prášky. Benegen 4 je jedinečný kolagenový nápoj s velkým účinkem a svěží ovocnou chutí.

Seznamte se s Benegenem

Přípravek Benegen 4 je určení lidem, kteří mají potíže s bolestí kloubů, ale také je doplněk vhodný jako preventivní řešení.

Benegen 4 je nápoj na klouby, která je na trhu novinkou. Jedná se o moderní produkt s vysokým obsahem kolagenu a dalšími účinnými látkami. Díky tomu přispívá ke správné funkci chrupavek, kostí, svalů, šlach a pokožky.

Benegen 4 obsahuje především kolagenní hydrolyzát. Tato látka je připravovaná přirozeným štěpením želatiny. Je proto složená z peptidů o relativně malé molekulové hmotnosti. Rozpouští se ve vodě a snadno se vstřebává v trávicím traktu na rozdíl od nedenaturovaného kolagenu.

Dále přípravek obsahuje chondroitin sulfát, hyaluronát sodný, vitamín C (100 % doporučení denní dávky), L-Leucin a extrakt z červení řepy.

A jak uvedený přípravek používat? Doporučuje se užívat minimálně 2 měsíce. Chcete-li ho pro preventivní účely, stačí, budete-li pít jeden sáček denně. Pokud máte počínající obtíže či akutní problémy, pijte prvních 14 dnů 2 sáčky denně a poté již stač 1 sáček denně. Jedno balené obsahuje 30 sáčků po 6 gramech rozpustného prášku.

Dopřejete si kolagenový nápoj, který pomáhá při potížích s klouby, ale také působí preventivně. Zdravé klouby jsou základem pro bezproblémový pohyb.

Benegen 4

Shrnutí výhod přípravku Benegen 4

Přípravek Benegen 4 má jedinečnou recepturu a díky tomu, že jde o nápoj, nebudete muset polykat prášky. Pouze každý den rozpustíte ve vodě jeden sáček a připravený nápoj vypijete. Přitom má velké množství účinných látek. Díky formě podávání podporuje i pitný režim, který je při problémech s pohybovým aparátem velmi důležitý. Benegen 4 neobsahuje žádné pomocné látky zatěžující trávicí trakt.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno