Bolesti kloubů nemusí být součástí vašeho života…

Bolesti kloubů nejsou jen nepříjemnou výsadou starších. V současné době trpí bolestmi stále mladší a mladší „ročníky“. Bolest kloubů není výjimkou ani u dvacetiletých osob, což je až alarmující. Pokud i vy patříte do skupiny lidí, kteří mají problémy s bolestmi kloubů – potom se jich jistě i vy chcete zbavit. Možná o tom nevíte, ale jde to a to velmi snadno…

První věcí, kterou musíte udělat, pokud se chcete zbavit bolestí kloubů je – navštívit lékaře specialistu. Mnoho lidí totiž bolest kloubů podceňuje a tak si koleduje o veliké problémy. Včasně rozpoznaná nemoc kloubů se dá totiž léčit a vyléčit, ale nemoc v pokročilém stádiu už se dá pouze léčit. Z návštěvy lékaře nemusíte mít žádné obavy, vyšetření je neinvazivní a trvá jen krátkou chvíli. Lékař vám spolehlivě identifikuje příčinu bolestí kloubů a doporučí vám také správou léčbu. V rámci léčby vám jistě doporučí i užívání speciálních doplňků stravy na kloubní výživu. Jaké to jsou a kdy spolehlivě pomohou?

Proenzi v několika variantách

Prvním z doplňků stravy, který vám váš lékař může doporučit, je užívání přípravků značky Proenzi. Proenzi to je značka hned pro několik různých přípravků, které jsou určeny právě pro správnou výživu kloubů. Obsahují totiž účinné látky jako je: Glukosamin sulfát – látka, která je základní stavební složkou kloubní chrupavky, dále také Unique MSM – je organická síra, která má silné antioxidační účinky a tak přispívá k celkovému zdraví, nebo i kolagen II. typu, který je základní složkou pojivových tkání a mnoho dalších potřebných látek. Výsledky při užívání přípravků Proenzi se dostavují téměř okamžitě, určitě budete spokojeni.

Proč vsadit na Geladrink?

Váš lékař vám také může doporučit užívání přípravku Geladrink. I tento přípravek je pro klouby a jejich výživu velmi prospěšný, protože obsahuje řadu pro klouby potřebných látek. Základem přípravků Geladrink jsou kolagenní peptidy, chondroitinsulfát a glukosaminsulfát a další. I tento přípravek zabírá velmi brzy za zahájení jeho užívání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno