Chcete dodržovat pitný režim vždy a všude? Přemýšleli jste o barelové vodě?

Dodržování pitného režimu je důležité po celý den. Nejvhodnější tekutinou pro lidské tělo je čistá voda s vyrovnaným poměrem minerálů. Ne vždy je ale k takové vodě dobrý přístup. Voda z vodovodního řádu nemusí vyhovovat všem a ne každý chce neustále kupovat vodu v PET lahvích. Ani kvalita vody v PET lahvích mnohdy není vysoká. Jak tuto situaci řešit? Skvělým řešením může být voda v barelech? Přemýšleli jste již o této variantě?

Výdejníky na vodu v barelech pro různá využití

Možná znáte výdejníky na barelovou vodu zejména z kanceláří a průmyslových budov. Zde je jejich využití stále největší, ale v posledních letech se tyto přístroje stále častěji objevují i na sportovištích nebo i v domácnostech. Je to dáno především vývojem designu a funkcí těchto automatů na vodu. Moderní přístroje totiž umí mnohem více než jen napouštět vodu z barelů. Jaké jsou funkce výdejníků vody? Mezi základní patří chlazení a ohřev. Kdykoliv si tak můžete vychutnat vychlazený doušek čisté vody nebo si zalít čaj.

Voda v barelech je zdravá a minerální

Obsah minerálů v barelové vodě je mnohem vyšší než u vody z vodovodního řádu.. Tedy alespoň u většiny druhů. I na našem trhu lze najít kvalitní a méně kvalitní barelovou vodu. Pokud se rozhodnete k odběru barelové vody, doporučujeme vybrat spolehlivého a zkušeného dodavatele, který má ve svém sortimentu jen kvalitní přístroje a pramenitou vodu. Někteří dodavatelé v této oblasti nabízí dokonce i pramenitou ledovcovou vodu.

Takovým dodavatelem je například Aquara

Jedním z největších specialistů v oblasti dodávky barelové vody a výdejníků na vodu je společnost Aquara. Ta nabízí jen vysoce kvalitní pramenité vody a také širokou škálu výdejníků mnoha velikostí, výkonů a designů. Kromě výdejníků na vodu má společnost ve svém sortimentu také kvalitní kávovary a další přístroje. Všechny přístroje je možné koupit nebo jen pronajmout. Záleží jen na vás, jaká varianta vám bude více vyhovovat. Kromě prodeje a pronájmu přístrojů firma zajišťuje také dodávku vody, dodávku instantních nápojů a sanitaci přístrojů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno