Chcete si pořídit bazén? Poradíme vám, který…

Mít doma vlastní bazén je prostě báječné. Můžete si v něm užít koupání kdykoliv jen chcete a nemusíte se téměř o nic starat – tedy v případě, pokud vyberete bazén správně. Poradíme vám, jaké typy bazénů existují a proč uvažovat právě o nich.

V současné době je možné vybírat z několika typů bazénů. Které se od sebe liší svou velikostí, typem instalace, životností, odolností a samozřejmě také cenou. Mezi nejvíce oblíbené patří samonosné bazény. Ty se zapouštějí do země. Jejich instalace je tak náročnější, za to ale bazény vypadají na zahradě skvostně, je možné je mít i ve velkých rozměrech a hlavně – jsou málo náročné na údržbu a současně vysoce odolné. Jejich menší nevýhodou bývá vyšší cena. Dobrou (levnější) alternativou jsou zapuštěné fóliové bazény, ty ale mohou být náchylnější k poškození. Jejich výhodou je ale snadná a poměrně rychlá montáž.

Musí mít na zahradě své místo

Třetím typem jsou bazény laminátové. I ty se zapouštějí do země a lze je sehnat poměrně levně. Jejich nevýhodou je ale omezení jejich šířky, která musí kvůli přepravě být maximálně 3,5m. Posledním typem jsou bazény nadzemní, které se hodí na menší zahrady. Tyto bazény jsou nejlevnější, ovšem na zahradě nevypadají příliš esteticky. Je možné je mít i ve velkých rozměrech. Nadzemní bazény jsou také více náchylnější k poškození, na to je třeba myslet.

Vsaďte na kvalitu

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, vždy chtějte prvotřídní kvalitu. Tu najdete u společnosti Albixon, která se na výrobu bazénu zaměřuje více než 20 let. Bazény Albixon jsou vždy prvotřídní kvality a společnost umí vyrobit i bazény atypických rozměrů. Vhodné je vsadit i na zastřešení bazénů Albixon, které může koupací sezónu prodloužit až o několik týdnů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno