Ideální příprava na dovolenou u moře? Kurz potápění!

Chystáte se na dovolenou u moře v exotické destinaci? Nepatříte mezi ty osoby, které by nejraději proležely celou dovolenou na jednom místě pláže a občas se šli smočit? Chcete si na dovolené užít zábavu, adrenalin a poznávat krásy moře? Je v destinaci, kam jedete více mořských krás a možností potápění? Tak proč toho nevyužít? A jestli nemáte s potápěním zkušenosti, nikdy není pozdě začít. Stačí si jen sehnat a objednat potápěčské kurzy.

Potápění je pro každého

Potápět se může opravdu každý. Nezáleží na vašem věku, pohlaví ani na rozsahu vaší fyzické kondice. Pokud budete chtít poznávat krásy pod vodní hladinou, můžete se k tomuto kroku uchýlit kdykoliv. Stačí si jen najít místo, kde se naučíte umění potápění. Rozhodně doporučujeme vybírat zkušené a ověřené specialisty v této oblasti. Na českém trhu takových specialistů příliš mnoho není, ale najít se dají.

Seawolf – potápěčská škola s tradicí

Pokud se chcete skutečně naučit dobře a bezpečně potápět, můžete se spolehnout na Seawolf – potápěčskou školu s tradicí. Tato škola se na potápěčský kurz specializuje již od roku 1997. Za téměř 20 let na trhu dokázala vyškolit stovky současných potápěčů, získala množství certifikátů a zrealizovala tisíce ponorů. O lekce se starají zkušení potápěči, kteří vědí, jak vás nejlépe naučit pohybu pod vodou.

Jak kurz probíhá?

Pro začátečníky má Seawolf připraveny kurzy Open Water Diver.tento typ kurzu je určen pro všechny začátečníky, kteří se chtějí naučit bezpečně a správně potápět. Po ukončení kurzu obdržíte licenci s celosvětovou platností, která vás opravňuje k ponorům do hloubky 21 metrů.
Kurz je rozdělen do tří částí:

  1. Teoretická příprava – 8 vyučovacích hodin s teorií ponorů.
  2. Ponory v bazénu – 4-6 lekcí ve výukovém bazénu pod dohledem zkušeného instruktora.
  3. Praktický výcvik voda – dokončení kurzu na venkovních vodách (českých i zahraničních).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno