Cvičení na steper

Cvičení na steperu je docela oblíbená aerobní aktivita. Cvičení na steperu je oblíbené zvláště proto, že toto cvičení může probíhat doma. Jelikož cena stepperu je v dnešní době docela nízka. Steper vám zlepší vaši aerobní kondici.

Cvičení na steper

Cvičení na steperSteper je fitness pomůcka, která je velmi dobře skladná a pomůže vám s vaši fyzičkou. Ve většině případů má steper zabudovaný displej, který vám při cvičení ukazuje vaš tréninkový čas, počet sešlápnutí a také samotnou frekvencí sešlapávání a v neposlední řadě i spotřebu energie (KJ). Cvičení na steperu je také velmi oblíbené, protože je steper velmi levný. Můžete ho koupit za cenu okolo 1 500 Kč. Takže steper si může dovolit skoro každý.

Cvičení na steper – jak na to

Při cvičení na steperu je odpor pro cvičení vytvořen magnetickou brzdou nebo hydraulickými tlumiči. Hydraulické tlumiče se používají zvláště u levnějších modelů steperu. Novější a dražší typu steperu využívají výhod magnetické brzdy.

Cvičení na steperu probíhá tak, že si stoupnete na plošky, uzpůsobené nohám. A při samotném cvičení na steperu přenášíte postupně vaši váhu z jedné nohy na druhou nohu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno