Cvičení zumba

Cvičení zumba má poměrně krátkou historii, ale jedná se o velmi zajímavé cvičení. Cvičení zumba je stále oblíbenější cvičení. Kdybyste viděli cvičení zumba poprvé, možná by jste si řekli že se tam koná nějaké párty. Ale cvičení zumba je skvělý fitness.

Cvičení zumba vzniklo v roce 1999 v Kolumbii. Cílem cvičení zumba je ukázat lidem, že hubnout lze s radostí a bez stresu. Cvičení zumba obsahuje velmi jednoduché až pokročilé taneční variace.
Zdroj: zumbafitness.cz

Cvičení zumba je skvělá zábava

Je spousta lidí, které vůbec nebaví cvičit pravidelně v posilovně. Prostě v tom nenechazí žádnéCvičení zumba potěšení a zábavu . V tom jim může pomoci cvičení s názvem zumba

Ale ne abyste si hned mysleli že cvičení zumba je pouze zábava. Cvičení zumba vám také pomůže s redukcí vaší váhy. Spálíte spousta kalorií, protože zumba cvičení zapojí celé vaše tělo. A tím pádem bude vaše spalování rychlejšší.

Cvičení zumba – průběh cvičení

Po příchodu instruktorky následuje krátké zahřátí. Pro zahřatí se volí pomalá hudba i sestava. Nejrychlejší je hudba v polovině hodiny cvičení zumby. Obvyklé je, že cvičení  zumby trvá jednu hodinu. Za jednu hodínu cvičení zumby spálíte přibližně 800 kalorií. Ale zaleží také na intenzitě cvičení.

Na cvičení chodí u nás pouze ženy. Muže, který cvičí zumbu zatím nenajdete. Ale co není, může být…

Cvičení zumba video

Na závěr video ze cvičení zumby. Můžete si udělat představu jak takové cvičení zumby vlastně probíhá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno