Děti nemusí sedět jen doma! Stačí jim vybavit zahradu

Stále více dětí tráví svůj volný čas doma u televize, s tabletem v ruce nebo u počítače. Nejenže si děti takto kazí zrak, ale přicházejí o společenské návyky, nerozvíjí se jejich pohybové schopnosti ani vnímání a dovednosti. Pro rodiny, které bydlí v městských bytech, se staví stále více dětských hřišť. Majitelé rodinných domků se zahradou si mohou takové hřiště postavit na svém pozemku. Uvidíte, že s dětským hřištěm na zahradě už nebude problém odtrhnout dítě od televize.

Vlastními silami nebo koupit u odborníka?

Pokud přemýšlíte o dětském hřišti na vaší zahradě, měli byste se nejprve rozhodnout, jak bude takové hřiště vypadat, co všechno bude jeho součástí a kde bude umístěné. Dále je důležitá i výroba. Pustíte se do výstavby sami vlastními silami, nebo raději koupíte hotovou konstrukci? Myslet byste měli především na bezpečnost dětí. Nejlepší volbou jsou hřiště ze dřeva. Výstavba takové konstrukce má vysoké nároky na bezpečnost. Dřevo musí být dobře opracované, natřené nezávadnými barvami, správně spojené a ukotvené speciálním spojovacím materiálem. Bez předchozích zkušeností v tomto oboru se výstavba vlastními silami rozhodně nedoporučuje. Lepší variantou je obrátit se na výrobce a pořídit u něj set. Velmi elegantní a bezpečné jsou například dětská hřiště Herold.

I při výběru výrobce buďte obezřetní!

V současné době je možné na trhu najít desítky prodejců zahradních domků a dětských sestav ze dřeva. Mezi nimi jsou velké rozdíly – v ceně i kvalitě. Nemusí vždy platit, že nejdražší sety jsou ty nejkvalitnější. Doporučujeme proto nakupovat přímo u specializovaných výrobců. Takových firem mnoho není. Jednou z nejkvalitnějších je právě Domky-herold.cz. Ta nabízí skluzavky, houpačky, prolézačky, nábytek, pískoviště, domky a další vybavení dětských hřišť na zahradu k prodeji samostatně nebo v ucelených setech.

Nezapomeňte ani na klubovnu

Každé dítě chce mít soukromí. Alespoň malý vlastní koutek – klubovnu, skrýš, bunkr. V domácnosti je takovým místem pokojíček. Na zahradě to mohou být právě zahradní domky Herold. Nemusí se jednat o domek v korunách stromů. Dítě bude spokojené i s menší stavbou v klidném koutku zahrady.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno