DMAE – palivo pro unavený mozek!

DMAE stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu v mozku (zajišťují komunikaci mezi mozkovými buňkami)

DMAE je potravinový doplněk čistě přírodního původu, obsahující účinnou látku dimetylaminoetanol, která je v malém množství přítomna v lidském mozku a je Mozeknezbytná pro jeho správnou funkci. DMAE stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu v mozku (zajišťují komunikaci mezi mozkovými buňkami) a zároveň působí jako prekursor (výchozí látka, částice, z níž vzniká chemickou přeměnou výsledný produkt) cholinu a acetylcholinu.

DMAE se řadí mezi nootropika, či mozkové nutrienty, což jsou látky, které dokáží vylepšit duševní a tělesné funkce.

Kde a jak DMAE pomáhá?

Při pravidelném užívání DMAE zvyšuje inteligenci, zlepšuje dlouhodobou i krátkodobou paměť, koncentraci a schopnost analýzy informací, zrychluje reakce organismu, odstraňuje deprese a únavu, vylepšuje náladu, zostřuje smysly.

DMAE můžete zakoupit nyní za akční cenu na této adrese: www.supermozek.cz

Funkce DMAE podrobně

Mezi spoji našich nervových buněk běhají informace rychlosti blesku jen díky tomu, že se tu po podráždění z mikroskopických váčků uvolní zvláštní chemikálie. Tímto přenašečem nervových vzruchů je právě acetylcholin. Pokud máte v důsledku stárnutí, degenerace či nezřízeného způsobu života acetylcholinu málo, pracují vaše nervy pomalu.

Dodáte tedy tělu látku, z níž si samo dokáže acetylcholin připravit. Spolknete prostě DMAE, ten se promění v acetylcholin, pohyb informací po vašich nervech se zrychlí a z vás se tak díky chemii stane Einstein. Jak prosté.

Samozřejmě přeháním, ale opravdu jen trochu. Po DMAE se můj mozek zázračně nerozjel rychlostí blesku. Odpadly ale odpolední únavy, které musím jinak řešit DMAEněkolika silnými kávami. Opustil mne důvěrně známý stav, kdy se člověk ráno po probuzení půl hodiny plouží po bytě, aniž by tušil, jak se jmenuje a ve kterém století vlastně žije. A především – přestal jsem ztrácet klíče, zapomínat termíny pracovních schůzek a na pár dní se úplně zbavil stresu z toho, že ve svém hektickém životě spoustu věcí nestíhám.

U nás už dnes nootropika nejsou na lékařský předpis a dostanete je volně, stejně jako třeba vitamíny.

Vědecké testy a studie DMAE potvrdily zvýšení výkonnosti mozkových funkcí, pozitivní vliv na náladu člověka, a to bez nežádoucích účinků a bez rizika vzniku závislosti.

Pro koho je DMAE vhodné?

DMAE je vhodné po všechny jedince, na které jsou kladeny vysoké pracovní či studijní nároky. Doporučuje se nejen studentům a manažerům, ale lidem všech věkových skupin, kteří jsou vystaveni stresům, a všem, kteří si chtějí uchovat vysokou mentální kondici. Výrazně zvyšuje funkci paměti, IQ, mentální energii, proces učení, odstraňuje únavu, a účinně bojuje proti vlivům stresu.

DMAE je také velmi důležité při stavbě a opravě buněčných membrán, obzvláště v mozku a centrálním nervovém systému. Jeho hlavní předností je, že snadno proniká mozkovými krevními bariérami a buněčnými membránami.

Nejvýznamnější účinky DMAE:

 • výrazně zlepšuje náladu (účinný proti depresím)
 • zvyšuje odolnost vůči stresu
 • urychluje procesy učení a paměti
 • zlepšuje koncentraci a chuť do výkonu (např. učení)
 • odstraňuje únavu (duševní i fyzickou), apatii
 • zpomaluje přirozené procesy stárnutí
 • zvyšuje libido (sexuální touhu) a sexuální výkonnost
 • zlepšuje spánek
 • posiluje imunitní systém
 • zlepšuje stav u hyperaktivních dětí
 • omlazuje pokožku
Dávkování

Užívat jednou denně 2 tablety. Maximálního nástupu účinků je dosaženo cca po 7–14 dnech, kdy koncentrace DMAE v mozku dosáhne maxima.

Pozn.: Pro rychlejší nástup účinků lze užívat po dobu prvních 7 dnů dávku 1 – 2 tablety 3× denně (před jídly), po té udržovací dávku 1 – 2 tablety 1× denně.

DMAE můžete zakoupit nyní za akční cenu na této adrese: www.supermozek.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno