Hokej je v ČR velmi oblíbený

Hokej se mezi sporty v České republice řadí na ty nejvyšší příčky. Spolu z fotbalem dostává také nejvíce prostorů v médiích. Hokej má u nás velkou oblibu.

Hokej je v České republice oblíbený, důvodů je více. Prvním důvodem bude dlouhá tradice kvalitního hokoje u nás a pák úspěchy hokeje, které zájem o hokej ještě zvětšuje a znásobují. Hokej patří k velmi sledovaným sportům i díky kvalitní hokejové extralize, která nabízí kvalitní hokejové souboje. Stadiony se v ČR stále více modernizují, takže komfort pro diváky je stále větší.

Každý rok lidé sledují MS v hokeji

Ms v hokeji se hraje každý rok, zhruba okolo dubna až května. A přenosy z hokejového MS jsou vždy velmi sledované. Žvláště pokud se náš hokejový tým dokáže dostat až do závěrečných kol. Minulý rok se nám dokonce povedlo senzačně vystoupit až na ten nejvyšší stupínek, získaly jsme zlaté medaile.

Mládež a hokej

Podle hokejových odborníků se na hokejové nábory hlásí stále méně a méně děti. Proto už hokejové kluby nemohou tak vybírat a vezmou téměř každého. Hokej není žádný levný sport. Kvalitní hokejová výstroj, brusle, klubové příspěvky atd. Je to možná proto, že dnešní děti mají mnohem více možností a hodně jich také doslova leží u počítače či televize.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno