Jak dát sportování a hubnutí správný efekt?

Pro správnou efektivnost je nutné si především uvědomit, co od sportu očekáváme. Někteří z nás, chtějí snížit svojí váhu, někteří zpevnit svalstvo a někteří nabrat více svalové hmoty. Není totiž možné využívat princip zátěže na organismus např. u vrcholového sportovce stejně i pro ženu, která chce pouze snížit svojí váhu a zpevnit si tělo. Pokud máme jasně stanovené cíle, kterých chceme dosáhnout, můžeme přejít k volbě doplňků stravy, které nám pomohou stanovených cílů dosáhnout.

Český trh nabízí několik produktů, které jsou v cenově dostupné relaci, a přitom mají efekt dražších přípravků. Internetový obchod Sunkins e-shop nabízí nejextrémnější spalovač tuků na světě, vyvinutý speciálně pro ženy. Hydroxycut Max radikálně zesiluje přirozený ženský hormon pro spalování tuků a za podpory redukční diety a cvičení dochází k rychle viditelnému efektu.

Nejčastěji vyhledávaným doplňkem stravy jsou různé detoxikační čaje a přípravky s obsahem látek, vyplavující škodlivý toxin z těla ven. Jedním takovým velmi oblíbeným produktem, který je obzvláště vhodný pro diabetiky, celiatiky (neobsahuje lepek) a vegetariány (bez složek živočišného původu) je InPure . Kromě detoxikačních účinků má i jiné vedlejší pozitivní účinky – zvýšení imunity, léčba různých kožních onemocnění a příznivé účinky na srdce a celý kardiovaskulární systém.

Další oblíbenou řadou jsou kreatinové prostředky a doplňky, které zvyšují tvorbu svalové hmoty. A těch je opravdu nespočet. Zákazníci tak mnohdy volí buď levnější nebo naopak zbytečně drahé produkty, které nemají ten správný efekt na jejich potřeby. Tělo se pak zaplní kreatinem a místo zasáhnutí svalové buňky mnohdy nedojde ani ke vstřebání kreatinu v těle. Creatin Ethyl Ester umí nejen cíleně zasáhnout svalovou buňku, což vede k 30tinásobnější vyšší využitelnosti při tvorbě svalů. Creatin Ethyl Ester má navíc velkou výhodu oproti ostatním creatinům – nedochází k pocitům naplněnosti, křečím a dehydrataci.

Pro úspěšnější efektivitu práce kreatinu je vhodné, ba téměř nutné, aby společně s kreatinem byly současně užívány i proteiny. Horkou novinkou na současném světovém trhu a jednou z nejsilnější legálních formulí pro růst svalové hmoty je Matrix . Pro chuťově náročné sportovce je Matrix připraven ve 3 příchutích – klasická čokoláda, oblíbená vanilka a příchuť cookies and cream. Chcete-li ale, aby se všechno Vaše snažení proměnilo ze snů a cílů v realitu, je opravdu nutné kromě kvalitního tréninku a dostatečné regenerace mít i dostatečný příjem živin. Sacharidový přípravek Mutant Mass Gainer se používá po tréninku k doplnění svalového glykogenu. Z příchutí čokolády, jahody nebo banánu si jistě každý dokáže vybrat.

Tak jako jsou doplňky a přípravky rozděleny podle potřeb každého z nás, neexistují výjimky v pravidlech dodržování správné životosprávy a pitného režimu. Nesmíme také proto ani zapomínat na ochranu svalů a kloubů, které jsou při sportu nejvíce namáhány. Velmi často dochází k trvalému poškození chrupavek a kloubního kolagenu, právě tehdy, pokud kloubům nevěnujeme speciální péči. Sunkins nabízí ze svého portfolia velmi kvalitní výrobek na ochranu a výživu kloubů.

InGel Active je vysoce účinný preparát, ve formě gelové technologie, který efektivně zvyšuje hybnost bolestivých kloubů, zpomaluje proces stárnutí kloubů, obsahuje protizánětlivou složku a dokonce napomáhá při léčbě lupénky a jiných kožních onemocnění. Přípravek je hypoalergenní a neobsahuje lepek.

Sunkins e-shop pracuje s těmi nejefektivnějšími doplňky stravy a vystupuje jako poradce v oblasti výživy. Svým klientům nabízí kromě produktů v oblasti zdravé výživy i prodej kvalitních a oblíbených rotopedů, které jsou vybaveny motivačními programy pro zvyšování fyzické kondice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno