Jak vybrat hokejovou výstroj a další vybavení pro hráče?

Sport je pro organismus velice důležitý. Pokud jste se rozhodli, že vyzkoušíte své štěstí v hokeji, potřebujete i vhodné vybavení. V okamžiku, kdy se cítíte dobře a nic vás neomezuje, podáte perfektní výkon. Stanete se hokejistou srdcem i tělem. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno potřebujete, abyste na ledové ploše zazářili.

Co si představíte, když se řekne hokejová výstroj? Brusle, helma, hokejka, chrániče na jednotlivé části těla, praktické a pohodlné dresy a další doplňky, které zpříjemní sportování. Podívejte se především na produkty od světově proslulých značek, na jejichž kvalitu spoléhají i profesionální hokejoví hráči. Dostanete totiž vysokou kvalitu v kombinaci s dlouhou životností a odolností vůči mechanickému poškození.

hokejová výstroj

Hokejová helma pro bezpečnost

V první řadě nesmí hráčům chybět hokejové helmy. Jedná se o velice důležitý ochranný prvek, jenž je také povinný. Ochrání hlavu při případném pádu, srážce a nárazu. Helmy se rozdělují podle věku a velikosti, takže malí hráči budou mít jiné helmy než dospělí profesionální hokejisti.

Současný trh je rozmanitý a nabízí hokejové helmy v mnoha designových variantách a v několika různých tvarech. Přijde si tedy na své opravdu každý.

hokejová helma

Bez hokejky by to prostě nešlo

Dokážete si představit, jak by vypadal zápas, kdyby hráči neměli hokejky? Sáhněte po hokejce, která je vyrobena z pevného materiálu. Dávejte si pozor na vhodnou délku a zahnutí na správnou stranu. Do výběru hokejky promítněte i váš styl, každému totiž vyhovuje něco jiného. Co se ceny týče, rozpětí je opravdu velké. Sehnat se dají hokejky za 1 500 Kč, ale i za 4 000 Kč. Záleží na tom, co od ní očekáváte, jestli jste profesionálním hráčem, nebo si jen chcete zastřílet na branku se svými přáteli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno