Jak rychle vytvarovat postavu do plavek?

Léto se pomalu ale jistě blíží, vy ale máte vrásky na čele, protože se vaše tělo po zimě pěkně zakulatilo? Faldíky se vám nelíbí a chcete se v létě na pláži pochlubit postavičkou jako lusk? Pokud ano, musíte začít co nejdříve jednat! Ideálním způsobem, jak se zbavit tuku a posílit tělo je, vyrazit do posilovny a začít na sobě makat! Proč, jak a kam?

Odhodlání a plán

Nejdříve ze všeho je nutné zapracovat na psychice. Vaše postava nebude pevná za týden! První opravdové výsledky se dostaví cca po měsíci intenzivního cvičení. Nejdříve tedy musíte zapracovat na vaší psychice. Pomůže vám, pokud si stanovíte jasné cíle a současně s nimi i rozpis cvičení. Počítejte, že je třeba cvičit minimálně 30 minut, a to 3 dny v týdnu. Je také dobré, když si ke cvičení seženete stejně odhodlaného partnera. Ne nadarmo se říká, že ve 2 se to lépe táhne. Budete se vzájemně podporovat a motivovat k výkonům a výdrži!

Změna životního stylu

Chcete-li zhubnout, nevyhnete se změně jídelníčku a vlastně celkového životního stylu. Musíte se zaměřit na váš jídelníček a přizpůsobit ho tréninkové zátěži. Je třeba konzumovat bílkoviny, aby mohla vznikat svalová hmota, dále také vlákninu, aby dobře fungovalo trávení, důležitou součástí stravy musí být vitamíny a minerální látky. Rozhodně omezte tučná a sladká jídla. Pokud si se sestavením jídelníčku nevíte rady, obraťte se na nutričního poradce.

Nepodceňujte výběr místa!

Rozhodně nesmíte podcenit výběr posilovny, kde budete vaše tělo „trápit“. Existuje například i speciální fitness pro ženy. Zde se setkáte s dalšími motivovanými ženami, které chtějí vypadat skvěle, což vás požene kupředu. Popularitě se těší například dámské fitness Contours, jehož posilovny najdete v Praze i v jiných městech České republiky. Aktuálně nabízí akci ve formě bezplatného 7-denního členství ve fitness. Po registraci získáte po dobu 7 dní neomezený vstup do fitka a bude se o vás starat profesionální trenérka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno