Tipy na oblíbené a technologicky vyspělé modely běžecké obuvi

Důvodů, proč běhat, existuje nespočet. Jedním z nich je nesporný přínos pro fyzické zdraví i duševní pohodu. Běžci také oceňují, že tento oblíbený sport není nijak náročný na výbavu. Odborníci se však shodují na tom, že by běžci rozhodně neměli podcenit investici do kvalitní běžecké obuvi, která bezesporu patří k nejdůležitější výbavě každého běžce.
běžecké boty
Níže jsme pro vás vybrali tři velmi oblíbené, technologicky vyspělé, modely běžecké obuvi od předních světových výrobců.

Běžecká obuv Mizuno

Běžecká obuv japonské značky Mizuno využívá unikátní technologii Mizuno Wave technology, tedy technologii vlnové desky. Díky ní je obuv odpružená a zároveň stabilní a běžecké boty Mizuno jsou zárukou dokonalého běžeckého požitku a výkonu.

Běžecká obuv Mizuno

TIP: Obuv Mizuno Wave Sky 5

Především běžci dlouhých tratí a objemových tréninků ocení běžecké boty Mizuno Wave Sky 5, které díky využití několika pokročilých technologií zajišťují dokonalé pohodlí. Technologie Mizuno Enerzy Core zajišťuje nejvyšší tlumení a postará se také o plovoucí pocit při tréninku. S těmito botami se jednoduše budete cítit, jako byste se vznášeli.

Běžecká obuv Merrell

Americkou outdoorovou značku Merrell v 80. letech založil kovboj Randy Merrell, který na trh uvedl ručně dělané kožené boty. V současnosti jsou boty vycházející z kovbojské tradice kombinací moderních technologií, kvalitního zpracování i designu odpovídajícího současným trendům.

Běžecká obuv Merell

TIP: Obuv Vapor Glove

Minimalistické běžecké boty Vapor Glove jsou ideální volbou pro rychlý pohyb při workout tréninku. Boty jsou navrženy tak, aby zvyšovaly schopnost těla rychle reagovat na podněty a pohybovat se. Zásluhu na tom má tlumení s návratnou energií a speciální geometrie podešve, které maximalizují spojení chodidla s podkladem.

Běžecká obuv Saucony

Běžecké boty americké značky Saucony, založené už v roce 1898, se vyznačují pohodlností, tlumivostí a vysokou výdrží.

Běžecká obuv Saucony

TIP: Obuv Saucony Ride 14

Běžecké boty Saucony Ride 14 jsou určeny především běžcům, kteří běhají na silnicích, a to ať už těm začínajícím nebo běžcům, kteří hledají kvalitní obuv pro delší tréninky. Jedná se o velmi prostorné boty v oblasti prstů, které vynikají skvělým systémem tlumení i dlouhou životností. Díky TPU stabilizačnímu segmentu a 3D obložení ve svršku se boty vyznačují i výbornou stabilitou a také výjimečnou torzní tuhostí.

Všechny zmíněné značky i tipy na běžeckou obuv najdete u OCRRUNNIG, multibrand obchodu, zaměřeného na tradiční sportovní značky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno