Jak vybrat dres na fotbal nebo na hokej?

Fotbal a hokej dnes patří k nejvíce oblíbeným sportům. Jejich popularita roste nejen u dětí, takže nám možná roste nová „zlatá“ generace, ale hře hokeje i fotbalu stále více propadají i dospěláci. Vzniká stále více zájmových kroužků, které se fotbalu nebo hokeji věnují profesionálně ale i amatérsky. Při hře je nejdůležitější funkční oblečení. Základem sportovní výbavy je kvalitní dres – jak ho vybrat?

Kvalitní dres je základním oblečením při každém sportu. Přičemž slovo kvalitní je velice důležité. Dresy by totiž měly splňovat hned několik podmínek. V první řadě je nutné vybrat správnou velikost. Dres by totiž měl přesně padnout. Pokud například budete kupovat dresy pro celý tým, musíte dobře znát velikosti všech hráčů. Velmi důležitý je na dresech hlavně materiál. Dresy by měly například odvádět pot od těla a zabraňovat tak zapaření. Na to si dejte velký pozor. Materiál by také měl být odolný proti častému praní a měl by být pevný. Dresy bývají ušity většinou z umělých materiálů. Na jejich funkce se ptejte v obchodě.

Kde kvalitní dresy vybrat?

Sehnat kvalitní dres za rozumnou cenu byl donedávna celkem problém. rozhodně zapomeňte na to, že budete dres kupovat někde na tržnici nebo v pochybném obchodě – takový dres rozhodně kvalitní nebude. Bohatou nabídku kvalitních dresů pro vás připravili například ve specializovaném internetovém obchodě ddsport.cz. Najdete zde hokejové i fotbalové dresy v mnoha různých provedeních.

Vlastní návrhy a zajímavé variace

Specialitou ddsport.cz je, že si některé modely navrhují sami. Vy si tedy můžete vybírat například velmi designově vydařené hokejové dresy. Vybrané dresy si také můžete nechat upravit – zvolit si můžete například provětrání rukávů nebo na bocích, můžete si změnit i barvu, to už záleží na vás. I nabídka fotbalových dresů je zde bohatá. Vybírat můžete z několika střihových modelů. V nabídce jsou například i fotbalové dresy s digitálním potiskem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno