Jak zhubnout břicho? Stravou a cvičením

Před několika týdny skončila letní sezóna, což však neznamená, že už nemusíte pracovat na své postavě. Pokud chcete vypadat perfektně po celý rok, změňte svou cestu a začněte kráčet po té, která vás navede jednou provždy na zdravý životní styl. V následujících řádcích vám prozradíme, jak byste měli jíst a cvičit.

V první řadě si spočítejte BMI, což je index ukazující, zda máte obezitu, nadváhu, normální hmotnost, podváhu a podobně. Slouží k tomu BMI kalkulačka, ve které zadáte pouze rok narození, pohlaví, současnou váhu a výšku.

Jak cvičit břicho?

Jelikož existují různé cviky na břicho, vybrali jsme pro vás pouze několik málo účinných cviků, s nimiž opět docílíte pekáče buchet, jak se vypracovanému břichu běžně říká.

cvičení na břicho

Velice populární jsou sprinterské sedy-lehy, prkno na svahu, zkracovačky v závěsu anebo zkracovačky do stran v závěsu. K prvním dvěma cvikům vám postačí podložka, ovšem na cvičení zkracovaček potřebujete ještě závěsný systém TRX.

Nemusíte chodit do posilovny

Jestliže se stydíte chodit z jakéhokoliv důvodu do posilovny, nevadí, vytvarovat postavu si můžete i v pohodlí svého domova. V první řadě si nechejte vytvořit jídelníček přímo od nějakého odborníka. Abyste zbytečně neutráceli, stačí si podat žádost o zdravý jídelníček na portálu PestrýJídelníček.cz, kde najdete i spoustu zajímavých článků o hubnutí a cvičení. Do dvou minut získáte jídelníček, u něhož nehrozí žádný jojo efekt, neboť je sestaven na míru každému zájemci.

Přímo na uvedené stránce najdete také praktické rady, jak na cvičení doma. Inspiraci na cviky najdete na internetu, takže nemusíte utrácet ani za literaturu, DVD anebo další materiály na cvičení. Stačí si projít internet a narazíte na celou řadu videí se cviky na doma. Ušetříte tím spoustu peněz i času, neboť nemusíte nikam jezdit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno