Jak zhubnout stehna

Spousta žen a dívek mají otázku: Jak zhubnout stehna ? Aby nám zhubla stehna tak je potřeba celkově zhodit a zařadit do svého tréninku cviky na stehna.

U žen a dívek jsou stehna velmi často problémovou partií a přáli by si své stehna alespoň o něco zeštíhlit. Na to jak zhubnout stehna neexistuje žádný zázračný recept. V první řadě je třeba upravit jídelníček, to je naprostý základ, bez toho se nepohneme dál.

Jídelníček při hubnutí stehen

Měli by jste se naučit jíst pravidelně. Alespoň 5x denně v menších dávkách. V každém jídle by jste měli přijmout bílkoviny i sacharidy. Spousta lidí jí názrazově a výsledkem je, že jejich tělo se bojí, že bude zase hladověd a tak si ukládá zásoby na horší časy. Tím se problém s problémovými partiemi ještě prohlubuje.  Ohledně jídelníčku doporučuji důkladně projít tyto články:
Jídelníček na hubnutí
Redukční dieta – jaký zvolit jídelníček

Jak zhubnout stehna – cviky

Hubnutí stehen můžeme také podpořit cviky, které budou zaměřené na stehna. Nejlepším cvikem jsou výpady, důležité je však správné provedené cviku. Jak se provádějí můžete vidět na tomto videu ( výpady můžete dělat i na místě):

Jak zhubnout stehna závěrem

K tomu aby se vám podařilo zhubnout stehna, musíte upravit stravu. Jen cvičením by jste nedosáhli takových výsledků. Důležité také je, že stehna se cvičením zpevní a budou lépe vypadat. Přečtěte si také o energetické hodnotě potravin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno