Je čas přemýšlet o tom, kde si užijete zimní dovolenou! Kam letos vyrazit?

Léto je definitivně u konce, a proto je nyní ten správný čas začít přemýšlet o tom, kam vyrazíte na zimní dovolenou. Včasná rezervace se totiž vyplatí. Pokud budete rezervovat svou dovolenou již nyní, můžete ušetřit nervy, čas ale hlavně peníze. Kam se letos vyplatí vyrazit za zimními radovánkami?

Pokud patříte mezi milovníky zimních sportů, tak si jistě chcete užívat dovolenou na pořádných svazích. Na sjezdovkách, na kterých se nebudete mačkat s mnoha dalšími lyžaři, na sjezdovkách, které jsou opravdu široké, připraveny pro vaše krásně oblouky a které jsou každý den upraveny a svou kvalitu si udrží celý den. Pokud chcete opravdu tohle, zapomeňte na české svahy a vyrazte do Alp, protože právě zde na vás čeká opravdový ráj zimních sportů. Mnoho lidí už na to přišlo…

Kam vyrazit? Co třeba Itálie?

Zlí jazykové tvrdí, že zimní dovolená v Alpách je drahá. Není to ale pravda. Například týden lyžování v Itálii vás vyjde na stejné peníze jako stejná dovolená v Čechách. Proč do Itálie? Odpověď je jednoduchá. Italské Dolomity nabízejí totiž mnoho lyžařských středisek s krásnými dlouhými a především upravenými sjezdovkami všech náročností. Zimní dovolená v Itálii je prostě ráj a je vhodná pro rodiny s dětmi, seniory ale i mladé lidi. Všichni si zde přijdou na své.

Zařiďte si vše dopředu

Pokud se rozhodnete pro lyžování v Itálii, uděláte jedině dobře, myslete ale na to, abyste si zařídili vše s předstihem. Nejlépe uděláte, pokud vsadíte na nabídku cestovní kanceláře, která se na obor lyžování Itálie specializuje. Takovou je například cestovní kancelář Fede, která nabízí autobusové zájezdy ale i zájezdy s vlastní dopravou do mnoha italských lyžařských středisek. Užijte si svou dovolenou na plno! S Fede je to jistota!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno