Jíte zdravě, ale co pití? I to totiž ovlivní, jak se cítíte…

Zdravý životní styl je logicky spojen s konzumací zdravých potravin. Na kupování a konzumaci zdravého jídla jsme si již pomalu zvykli. Může ale nastat problém. Jíte zdravě, ale stále nepociťujete žádnou změnu? Potom patříte k většině. Většina lidí si totiž neuvědomuje, že ke správnému stravování patří i konzumace správných – zdravých tekutin.

Zdravá voda má na kvalitu lidského života obrovský vliv. Zdravá voda dokáže z organismu vyplavit nezdravé látky a tím tak výrazně zlepšit zdravotní stav. Pokud je tedy i vaším cílem zdravý životní styl, rozhodně se zaměřte i na to, co pijete, právě zde totiž může být zakopaný pes.

Zdravá voda pomáhá cítit se lépe!

Balená voda nebo voda z kohoutku je sice pitná, ale je také zdravá? Ve většině případů bohužel nikoliv. Zdravá voda je taková, která má vyšší pH – jedná se o vodu alkalickou neboli zásaditou. Voda s vyšším pH totiž napomáhá odstraňovat překyselení organizmu – jevu, kterým trpí většina současné populace. Právě překyselení organismu způsobuje, že se necítíme dobře a trpíme mnoha chorobami.

Pohodlně i doma

Alkalická voda není nic neobvyklého nebo přehnaně drahého. Můžete ji totiž mít i doma a nebude vás to stát žádné závratné částky. Pokud chcete sobě a celé své rodině zajistit stálý zdroj zdravé vody a posílit tak vaše zdraví, rozhodně se vám vyplatí pořídit si speciální přístroj – ionizátor vody.

Možnosti máte hned dvě

Do své domácnosti si můžete pořídit elektrický ionizátor. Tento přístroj lze nastavit tak, aby vytvořil vodu s požadovanou koncentrací pH (a ORP), vyrábí také vodu kyselou, kterou je vhodné použít jako desinfekci i na úklid apod. Elektrický ionizátor je vhodným pomocníkem pro všechny nemocné s nízkým pH, ale i pro všechny, kdo chtějí pít zdravě. Druhou možností je přístroj Alkastream. Tento přístroj je známý po celém světě a jeho výhodu je, že voda v něm protéká stále a navíc je filtrována pokročilým 8-stupňovým filtračním systémem. Ideální je zejména do rodin. Zdravé pití rozhodně stojí za pozornost…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno