Jak najít nejlepší zájezd a připravit se na dovolenou?

Léto je tu a s ním i období dovolených. Nemáte ještě vybráno, kam pojedete? Chystáte se koupit zájezd a chcete mít jistotu, že koupíte za opravdu dobrou cenu? Chcete se na dovolené opravu bavit? Pokud ano, přečtete si právě tento článek. Poradíme, na co vše si musíte dát při plánování pozor a dáme tip na místo, díky kterému i vy najdete zájezd svých snů za velmi příjemnou cenu.

Co je třeba před odjezdem zvážit

Nejdříve si musíte dobře rozmyslet, kam vlastně chcete vyrazit. Rozhodujte se podle toho, co chcete na dovolené zažít a také podle toho, kdo vše na dovolenou pojede. Jestliže vyrážíte i s dětmi, mělo by pro ně být v cílové destinaci vyžití apod. Svou roli hrají i finance. Stanovte si proto přesnou částku, kterou můžete investovat. Pokud máte v ceně i destinaci jasno, začněte vybírat.

Nespoléhejte se na nabídku jedné kanceláře

Určitě není dobré se spolehnout na nabídku jedné cestovky. V České republice existují stovky cestovních kanceláří, které mezi sebou soupeří, díky čemuž se ceny dostávají hodně nízko. Abyste nemuseli složitě procházet nabídky každé kanceláře zvlášť, využijte specializovaný portál NewTravel.cz. Na něm najdete srovnání zájezdů až ze 105 českých prověřených cestovních kanceláří. Stačí, když zadáte vaše kritéria jako například termín, destinace, cena, typ dopravy a stravování. Okamžitě se vám zobrazí všechny zájezdy, které vašim požadavkům odpovídají. Teď už budete moci vybírat. Jestliže najdete vyhovující zájezd, stačí jediné kliknutí a dostanete se na stránky cestovní kanceláře. S ní už jen podepíšete smlouvu a můžete se těšit na dovolenou snů.
Pobyt u moře

Před podpisem si prověřte místo!

Ještě než smlouvu podepíšete, doporučujeme si vše prověřit. Důležitá je zejména kvalita hotelu. Někdy popis od cestovní kanceláře nemusí odpovídat realitě. Podívejte se tedy na internetové diskuze a na oficiální stránky vybraného hotelu, kde najdete více informací. Stejně postupujte i v případě lokality.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno