Jste hrdým fanouškem fotbalového týmu? Ukažte to všem!

Už jste se nemohli dočkat až začne letošní ročník nejvyšší české fotbalové ligy? Vyhraje letos titul Sparta, Slavia nebo se znovu na výsluní dostane Plzeň? Patříte mezi skalní fanoušky svého týmu? Dokažte to nejen sami sobě ale i svému okolí. Každý už na první pohled na vás může vidět, že jste rozený sparťan, slávista nebo že vaše srdce bije pro Viktorku Plzeň nebo jiný fotbalový tým. A jak to všem dokázat?

Oblečení s logem vašeho týmu je základ

Jestliže chodíte každý týden svému klubu fandit, tak dres nebo šála v klubových barvách je samozřejmostí. Ale v klubových barvách nemusíte chodit jen na zápasy. Můžete v nich chodit všude, aby bylo vidět, že jste skutečně součástí vašeho týmu. Správný fanoušek je součástí svého týmu kdykoliv a kdekoliv. Se správným oblečením můžete lépe zapadnout do vaší fanouškovské komunity. A co všechno na sobě můžete mít a jak fandit? Stačí se podívat do specializovaného obchodu.

Fandíme.eu má vše pro skutečné fotbalové nadšence

Jako oblečení v barvě a s originálním logem svého týmu si můžete vybrat trička, mikiny, nové dresy, tepláky, spodní prádlo nebo čepice. Pořídit se dají i vkusné módní doplňky jako přívěsky na krk, přívěsky na klíče, náramky, placky nebo sluneční brýle. Všechny tyto produkty a ještě mnohem více (třeba kolekci dětského oblečení) nabízí specializovaný e-shop Fandíme.eu. Stačí si jen vybrat váš oblíbený klub. Z českých klubů jsou zastoupeny AC Sparta Praha, Slavia Praha, Bohemians, Viktorie Plzeň a Baník Ostrava.

Každý Sparťan je hrdý Sparťan – dokažte to i vy

Jsem hrdý Sparťan

Každý správný fanoušek by měl být hrdý na svůj klub i když se mu nedaří. Jste příznivcem Sparty a to i přestože začátek ligy nevychází podle představ? Dejte všem najevo, že svému týmu i přesto věříte. Jak? Ideální je tričko s nápisem „Jsem hrdý SPARŤAN“. Tričko je pochopitelně v rudé klubové barvě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno