Každé moderní fitness centrum by mělo mít online rezervační systém

Nároky zákazníků se stupňují v každé oblasti na trhu a klienti fitness center rozhodně nejsou výjimkou. I fitness centra by tedy měla jít s dobou a to nejen rozšiřováním své nabídky, vylepšováním zázemí a zkvalitněním svých služeb, ale také v mnoha dalších oblastech. V posledních měsících začal být u klientů fitness center vyžadovaný online rezervační systém. V současnosti jsou tyto systémy považovány za standardní vybavení moderních fitness.

Jak by měl systém fungovat?

Praktický rezervační systém (např. 4fitness) pro fitness centra by měl nabízet klientům možnost online rezervace jednotlivých lekcí a kurzů. Čas a místo konkrétního kurzu, společně s možností rezervace. Vše by mělo být přehledné, nejlépe na jedné stránce, aby se klient v dané nabídce dobře orientoval. Jedná se vlastně o online kalendář, ve kterém mohou být různé aktivity – TRX, Fitbox, Zumba, Spinning, jóga, Pilates a další oblíbené aktivity.

Cvičení

Srozumitelná pro klienty i pro samotná fitness centra

Rezervační systémy jsou pak přehledné a jednoduché pro obě strany. Samozřejmě pro klienty, ale také pro samotné pracovníky fitness center. Přehlednost tedy vždy na prvním místě. Je důležitá zejména pokud vaše fitness centrum nabízí velké množství aktivit pro své klienty odlišného zaměření. Kalendářů a aktivit může být vytvořeno několik desítek. Rozděleny mohou být podle místností, časů, náročnosti a podle mnoha dalších kritérií. I na našem trhu už se objevil účinný a specializovaný systém pro toto odvětví.

Činka

Moderní variantou je systém 4fitness

Rezervační systém 4fitness je špičkou ve své oblasti. Fitness centrům nabízí prakticky neomezenou možnost prezentace a online rezervace aktivit, vždy naprosto přehledně. Pro každého zákazníka jsou systémy sestavovány přímo na míru, podle konkrétních představ a potřeb. Systémy jsou dostupné 24 hodin denně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno