Nejlepší metoda odstranění chloupků je depilace laserem

Jen málokdo má to štěstí, že je ochlupení na jeho těle mírné a nemá s ním žádné problémy. Drtivá většina lidí se musí minimálně obden holit, tedy pokud má být pokožka hebká. Ženy navíc bojují s nepřízní osudu v podobě tmavšího „knírku“ pod nosem, nadměrným ochlupením na nohou nebo v podpaží. Může to pro ně být i důvod, proč se stranit lidí. Zbytečně! Stačí použít laser!

Jediná účinná metoda depilace

Chloupky se dají odstranit pomocí žiletky, což je pracné a málo efektní. O něco účinnější je depilace pomocí vosku. Zamezí růstu chloupků asi na 2 měsíce, ovšem ta bolest, tu vydrží jen odvážní. Profesionální depilace laserem je třetí a současnější nejefektnější metodou, jak se zbavit ochlupení. Nebolí to, nezabere příliš času a výsledek je trvalý!

Co vás čeká při depilaci?

Nejdříve ze všeho si vyberte zařízení. Dejte pozor na kvalitu a profesionalitu. Není nic horšího než laserový paprsek v rukou nezkušené kosmetičky. Zaměřte se na laserová centra, ve kterých pracují profesionálové. Metoda je zcela bezbolestná. Vy budete jen ležet (případně sedět, záleží na ošetřované části těla) a relaxovat. Pomocí malého přístroje dojde k ošetření, po něm bude v místě působení pokožka jen mírně zarudlá, vše do několika hodin zmizí. Aby došlo k trvalému odstranění chloupků, je nutné proceduru několikrát opakovat. U každého je to individuální, záleží na mnoha faktorech (síla ochlupení, velikost ošetřované pokožky apod.).

Podívejte se na video o depilaci laserem!

Abyste měli dokonalou představu o tom, co vás čeká a nemine, podívejte se na video: Jak probíhá profesionální depilace laserem v Plzni v Laserovém centru VS LASERA. Mudr. Jiří Voltr v něm představuje přístroje, které se používají a detailně popisuje průběh zákroku. V VS LASERA používají špičkový laser, který má chladicí systém Zimmer, během procedury nic neucítíte. Více informací zde:  http://www.vslasera.cz/cs/esteticka-dermatologie/laserove-odstraneni-chloupku/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno