Kde strávit dovolenou v Krkonoších

Každý z nás rád tráví svou dovolenou jiným způsobem. Někdo rád leží u moře a poslouchá šumění vln, jiný zase miluje hory a horský vítr. Patříte do druhé skupiny?

A už jste strávili svou dovolenou v Krkonoších? Krkonoše jsou velmi rozmanité. Můžeme je rozdělit do tří základních oblastí. První jsou východní Krkonoše, kde najdete střediska jako Černý důl, Horní Malá Úpa nebo Pec pod Sněžkou. V centrální části Krkonoš leží Špindlerův Mlýn, Horní Mísečky nebo Vrchlabí. Poslední částí jsou západní Krkonoše, kde najdeme Harrachov, Vítkovice nebo Rokytnici nad Jizerou. Rokytnice nad Jizerou se v posledních letech stala velmi oblíbeným turistickým centrem, a to jak v letních, tak v zimních měsících.

Toto horské rekreační středisko leží v nadmořské výšce 520 m.n.m. a stalo se častým cílem lyžařů. Místní lyžařské středisko je moderní a má dostatečnou kapacitu. Na své si tak přijdou nejen lyžaři, ale také běžkaři, na které čeká 57 kilometrů běžeckých tratí. Součástí skiareálu je také půjčovna lyží, lyžařská škola, atd. Ve městě najdete také celou řadu historických a kulturních památek – například barokní kostel sv. Michala s klasicistním zařízením nebo kaplička na Kostelním kopci. V letních měsících můžete využít mnoha značených turistických tras, které vás zavedou na ta nejkrásnější místa Krkonoš. Mezi nejoblíbenější turistické cíle v Rokytnici nad Jizerou bezpochyby patří vrch Stráž, Huťský vodopád nebo rozcestí Ručičky. Rozhodli jste se strávit svou dovolenou právě v Rokytnici nad Jizerou a hledáte ubytování? Na internetu si stačí vyhledat slova ubytování Rokytnice nad Jizerou.
Velmi příjemné ubytování nabízí Sporthotel Bohemia. Jedná se o hotel rodinného typu, který vás překvapí svými nadstandardními službami. Přístup k internetu je v celém hotelu i restauraci zcela zdarma, stejně jako parkování před hotelem. Využít můžete také fitness centra zdarma a na přání pro vás připraví jakýkoli druh stravování (bezlepkové, diabetické, dietní, atd.). Jestliže se necháváte rádi rozmazlovat, jistě využijete masáží a solária. Kontakt naleznete na http://www.sporthotel-bohemia.cz/ .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno