Kinderčokoláda spustila soutěž, která motivuje mladé sportovce

Když se řekne čokoláda, většina z nás si vybaví chvilku lenošení. Jenže Kinderčokoláda se vydává zcela opačným směrem. Výrobce populární dětské pochoutky spustil zajímavou soutěž, do které se zapojila řada známých sportovců a sportovkyň z ČR s Slovenska. Cílem soutěže je motivovat děti ke sportu. Zapojit se může každý, pravidla jsou jednoduchá a není třeba nic kupovat, ani sbírat kódy. Přihlásíte i vy vašeho potomka a dáte mu šanci, aby se v oblíbeném sportu dále rozvíjel?

Hraje se o 10 000 Kč na rozvoj sportovního talentu!

Soutěž vytvořila společnost Ferrero (výrobce Kinderčokolády a dalších pochoutek). Pravidla jsou poměrně jednoduchá. Na web kindercokolada.cz mohou rodiče vložit sportovní fotografii či video jejich dítěte. Zobrazí se v galerii. Návštěvníci webu hlasují. Jedno kolo soutěže trvá týden. Po této době je vybráno 11 až 20 finalistů s nejvyšším počtem hlasů, ze kterých vybere vítěze porota. Jejím členem je vždy některý ze známých sportovců. Čestnou funkci přijala například Martina Sáblíková, bezkonkurenčně nejlepší rychlobruslařka ČR, Martin Fuksa – český reprezentant v rychlostní kanoistice či slovenská vodní slalomářka Jana Dukátová a další. Výherce získá 10 000 korun, které budou sloužit na rozvoj jeho sportovního talentu. Je příjemné, že k zapojení se do soutěže není třeba kupovat žádné výrobky, sbírat kódy, ani nic jiného. Stačí jen jedna fotografie a registrace na webu.

Obrovská motivace pro všechny

Kinderčokoláda se soutěží snaží děti motivovat ke sportu. Už jen fakt, že dítě vidí svou fotografii na webu a může se s ní komukoliv pochlubit, je řádným motorem, který děti požene dál. Spotřebitelská soutěž je určena pro děti od 4 do 12 let. Více informací o soutěži najdete i na jejím facebookovém profilu. Každé kolo startuje vždy v pondělí a trvá do půlnoci z neděle na další pondělí. Čím dříve vaše dítko registrujete, tím delší dobu bude mít k dispozici na sbírání cenných hlasů. Dejte mu šanci, soutěž na www.kindercokolada.cz čeká!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno