Domů Ostatní Reklamní články Krabičková dieta pomáhá dodržovat zásady zdravého stravování i při sportu

Krabičková dieta pomáhá dodržovat zásady zdravého stravování i při sportu

Možná, že sportujete, protože je sport součástí vašeho životního stylu. Nebo protože chcete konečně zhubnout. V obou případech je pro vás důležitá změna stravovacího režimu. Doslova v krabičce vám ji naservíruje krabičková dieta.

Žádné hladovění, dostatek zeleniny i ovoce, správně nastavené porce co do množství kalorií i nutričních hodnot – takto by měl vypadat náš jídelníček. A přesně to se rozhodl nabízet dietní program krabičková dieta Praha neboli Chutnadieta.cz.

Chutné jídlo není přežitek – a vzdávat se jej nemusíme ani při dietě

Ani ve chvíli, kdy chceme zhubnout, začít jíst zdravěji, či nahradit tukové polštářky svalovou hmotou, nemusíme ochudit naše chuťové buňky o zážitek z dobrého jídla. Právě naopak. Budete překvapeni, jaké zcela nové chuťové vjemy vám krabičková dieta přinese. Snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře, případně navíc i jeden fresh džus – jak vidíte, hladovět rozhodně nebudete a denní jídelníček najdete vždy na webu programu. Takže „slintat“ po dobrém jídle můžete už předem.

Zdravý oběd

Dieta a zdravá výživa pro líné i pro sportovce

Je jasné, že pokud aktivně sportujete, bude potřeba vašeho kalorického příjmu jiná, než když celý den prosedíte v kanceláři a jak se říká, „nehnete zadkem“. Na to vše program krabičkové diety myslí. A ještě na mnohem více. V první řadě nabízí kaloricky jinak nastavený dietní režim pro ženy a muže. Pro ženy s nízkou pohybovou aktivitou má dietu s denním příjmem kalorií 5400 až 6000 kJ, pro muže 7000 až 7600 kJ.

Speciální dietní program krabičkové diety se nabízí i jako „verze Plus“. Určena je pro lidi, kteří chtějí žít zdravěji, nebo snížit svoji hmotnost, avšak jejich denní pohybová aktivita je vyšší, aktivně se věnují sportu, ev. mají fyzicky náročné zaměstnání. U žen je energetická hodnota tohoto programu 7000 až 7600 kJ, u mužů 8000 až 8600 kJ.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno