Domů Ostatní Reklamní články Kupujeme vybavení pro děti na zahradu! Kde vybrat a na co si...

Kupujeme vybavení pro děti na zahradu! Kde vybrat a na co si dát pozor?

Pokud máte zahradu a chcete, aby si na ní vaše děti hrály, musíte přemýšlet nad jejím vybavením. Existuje hned několik možností, jak a čím můžete zahradu vybavit. V tomto článku se zaměříme především na dětská hřiště, pískoviště a zahradní domečky. Poradíme, na co byste si při jejich výběru měli dát pozor a samozřejmě přidáme i tipy na ty nejlepší na trhu.

Vybíráme dětské hřiště

Pokud uvažujete o nákupu hřiště pro děti, je třeba si dát pozor především na jeho kvalitu a celkové provedení. Hřiště mají většinou složitou konstrukci, která musí být v každém případě pro děti bezpečná. Důležitá je stabilita i materiálové provedení. Nejlepší volbou jsou dřevěné konstrukce, které nabízí i vysokou odolnost proti přírodním vlivům a navíc vypadají na zahradě velmi hezky. Naším tipem je dětská sestava Monkey´s Home Dino 150. Je vybavena skluzavkou a dvěma houpačkami, takže se na ní budou děti skvěle bavit. Tuto sestavu uvádí na trh česká společnost HEROLD. Konstrukce je ze dřeva a vše je vyrobeno v ČR.

Dětská sestava Monkey´s Home Dino 150
Foto: Dětská sestava Monkey´s Home Dino 150

Kupujeme zahradní domek

Zahradní domečky by dětem rozhodně neměly chybět. Při jejich výběru opět pozor na provedení a materiál. Je rozhodně lepší, když dáte v tomto případě přednost praktičnosti. Nemusíte kupovat speciální zahradní domek pro děti, ale koupit větší domek, do kterého se vejdete všichni. Děti budou mít v domku hernu a vy v něm můžete zřídit třeba i příjemné posezení. Vhodnou variantou mohou být i domky v podobě sudu. Myslete na i na styl – nejlépe vypadají domky vyrobené ze dřeva.

I výběr pískoviště nesmíte podcenit

Pokud vybíráte pískoviště, dejte pozor, aby bylo dostatečně velké. Pískoviště by rozhodně mělo mít kryt, který zabrání vniku nečistot do písku. Dobré je, pokud je vybaveno i slunečníkem, který děti ochrání před slunečními paprsky. Co se týče materiálu, máte na výběr dřevo nebo plast. Z hlediska estetiky, výdrže i bezpečnosti jsou na tom opět lépe pískoviště ze dřeva.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno