I muži mají rádi módu – představujeme módní trendy pro léto 2013!

Sledování trendů a nakupování módního oblečení – to už dávno není jen ženská parketa. I muži se chtějí líbit a obléknout se do trendy oblečení. Pokud do této skupiny patříte i vy a hledáte inspiraci pro nové kousky do vašeho šatníku, nemusíte už nikde složitě hledat. Poradíme vám, jaké pánské oblečení je právě IN…

Elegance a extravagance jako ideální řešení

Pánské oblečení letos charakterizují dva hlavní rysy – a to elegance a extravagance. Tyto dvě zdánlivě odlišné a téměř protikladné vlastnosti se totiž vzájemně skvěle doplňují. Pánská móda pro tento rok je tedy elegantně extravagantní, což je vlastně to nejlepší spojení, které může být. Tento styl totiž sluší všem mužům a to bez ohledu na typ jejich postavy. Příkladem tohoto stylu jsou například elegantní trička s roláčkem, která zdobí výrazné potisky nebo bundy ušité z lesklých látek, které jsou ozdobeny barevnými detaily.

Sportovní styl není pasé!

Stejně jako posledních několik let i letos je v kurzu ležérní sportovní pánská móda. Trendy jsou především trika s potisky nebo také mikiny s výraznými nápisy. Stejně jako dámy, mohou se pánové obléknout do volných tepláků arabského stylu. Ty vypadají v kombinaci s upnutým trikem nebo tílkem úchvatně.

Nezapomínejte na doplňky

I pánské oblečení je nutné dotvořit k dokonalosti – k tomu skvěle pomohou různé doplňky. Pánové by letos měli vsadit na výrazné náramky. Možné je vybírat z různých materiálů. IN budou hlavně ocelové náramky. Samozřejmostí je potom kšiltovka nebo třeba šátek. U žádného pánského modelu by také letos neměla chybět elegantní šála. Při vybírání oblečení buďte velmi opatrní a vsaďte spíše na jednu značku. Vybírejte kvalitu, mít ji můžete i za rozumnou cenu – zajímavá je například nabídka obchodu i-moda.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno