Jak sjednotit váš tým? Pořízením správných dresů!

Postrádá váš sportovní tým toho správného sportovního a týmového ducha? Zdá se vám, že ačkoliv hrajete týmový sport, jste všichni spíše jako jednotlivci a nikoliv jako celek? Chtěli byste tuto situaci změnit a potřebujete, aby se celý tým cítil více jednotně? Ideální variantou sjednocení týmu, je pořízení vlastních dresů.

Zapomeňte na rozlišováky – buďte originální

Nezáleží na tom, jestli máte tým fotbalový, basketbalový, hokejový nebo florbalový, správným dresem rozhodně nejsou jen rozlišováky. Ty jsou dobré na trénink, ne na zápasy. Nebojte se originality. Ukažte všem, že váš tým je jedinečný a pořiďte si také jedinečné sportovní dresy. Kde je najít? Ve specializovaných sportovních obchodech sice najdete mnoho sad dresů pro různé sporty. Jejich cena je mnohdy předražená, jen proto, že mají na sobě logo známého výrobce. Kde najít kvalitní dresy a neutratit majlant?

Náš tip je Xfer.cz

Jestliže hledáte kvalitní dresy s elegantním vzhledem a nechcete za ně utratit majlant, naším tipem je obchod Xfer.cz. Tento obchod specializovaný na oblečení je zaměřen na několik kategorií a jednou z hlavních je sportovní oblečení a právě dresy. Dresy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních látek, jsou odolné proti roztržení i proti opotřebování. Ideální pro všechny druhy sportů, i pro sporty kontaktní. A především, oproti jiným obchodům se sportovním oblečením, je cena dresů na Xfer.cz podstatně nižší.

Překvapte ostatní a pořiďte celé sady

Překvapte ostatní spoluhráče ve vašem týmu a rovnou objednejte pro všechny nejen dres, ale celou sadu, včetně šortek a sportovních podkolenek. Xfer.cz nabízí dámské i pánské sportovní dresy v mnoha variantách provedení. Každý dres může být na objednávku vybaven také kvalitním potiskem nebo výšivkou. Je jen na vás, jak bude váš zbrusu nový tým vypadat. Potisky i výšivky mohou být libovolné – název týmu, jméno hráče, číslo nebo logo sponzora.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno