Kvalitní bag je základní výbavou každého golfisty

Pokud jste se již stali, nebo máte v plánu se stát členy golfového klubu, ještě vás čeká nákup potřebného golfového vybavení. Do výbavy golfisty totiž určitě nepatří pouze putter, driver, pár golfových míčků a několik týček v kapse. Pro správnou hru musí mít golfista mnohem větší vybavení s mnohem větším počtem a rozmanitostí holí, kde nebudou chybět železa, dřeva ani hybridy. Právě proto je třeba mít kvalitní bag nebo vozík, do kterého půjdou všechny hole a ostatní golfové potřeby naskládat.

Golfové vozíky nebo bagy musí být navrženy tak, aby nabízely přehledné uspořádání a jejich váha nebyla příliš velká. Golfové hole jsou samy o sobě dost těžké a velký bag znamená další kila navíc. Při výběru golfového vozíku myslete na to, že na hřišti musíte odehrát 18 jamek a kila navíc v bagu vás budou unavovat a vyčerpávat. Tím bude trpět i vaše hra. Pokud s vámi nebude na hřišti chodit váš vlastní caddy. I malé golfové vozíky a bagy dokáží být přehledné, pohodlné pro všechny hole a ještě pro ostatní příslušenství.

Jaký druh vybrat?

Základní druhy golfových bagů jsou pouze tři. Pokud navštívíte golfový obchod, dostanete na výběr golfové vozíky na kolečkách, golfové bagy na záda nebo ty, které se dají využívat obojím způsobem. Samozřejmě mezi neoblíbenější druhy patří ty, které se dají využít na oba způsoby. Řešení je ale individuální. Pokud víte, že bag nikdy na záda nevezmete, bylo by pro vás zbytečné si kupovat tento kombinovaný výrobek. Vzhledy bagů jsou velmi různorodé. Můžete vybírat od různých retro vzorů až po designové a moderní kusy.
Golf

Vyzkoušejte inovativní řešení

Mezi nejnovější druhy golfových vozíků se řadí v současnosti především golfový vozík Geum Decolt. Jedná se o inovativní kombinaci golfového vozíku a bagu, který můžete vozit i nosit. Jeho hlavní přednosti jsou v jeho moderním a osobitém designu. Vozík vypadá na první pohled malý. To je tím, že každá hole v něm má přesně určené své místo. Každá hole se zasadí na své místo a nabízí dokonalý přehled. Železa jsou dokonce umístěna hlavou dolů. To zajistí velmi snadnou manipulaci. Nechybí zde ani místo pro míčky, týčka a kapsa na rukavice nebo na skórovací kartu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno