Kvalitní softshellové oblečení, ideální volba do sychravého počasí

Počasí letošní zimy má spíše charakter chladnějšího podzimu. Dlouhou dobu jsme museli čekat na první mrazy a sníh, místo deště pršelo a ranní mlhy s dešťovými přeháňkami připomínaly podzim nebo sychravější jaro. Sychravé počasí je bohužel pro lidský organismus ještě nepříjemnější, než suchá zima. A stejně tak, jako do zimy máte kvalitní zimní oblečení, je třeba mít i kvalitní oblečení do sychravého počasí. Ideální variantou do sychravého počasí je softshellové oblečení.

Co je sofshellové oblečení a jak poznat kvalitu

Softshellové oblečení je druh oblečení, přímo vyvinut pro deštivé a sychravé počasí, se kterým se setkáváme nejčastěji na podzim, ale také na začátku a konci zimy i na jaře. Nejčastěji vyhledávaným druhem je softshellová bunda, ale velkou popularitu si v posledních letech získává také softshellová vesta. Jedná se o lehké oblečení, které je ovšem nepromokavé, větruvzdorné, ale přesto prodyšné. Musí udržovat tělo v teple a suchu, ale zároveň by mělo zabraňovat pocení. Mezi vysoce kvalitní a uznávané značky softshellového oblečení na našem trhu se řadí Lambeste.

Softshellová bunda by neměla chybět v žádném šatníku

Stejně tak, jako máte ve svém šatníku zimní bundu, trička, mikiny, kalhoty a kraťasy, rozhodně by zde neměla chybět ani softshellová bunda. V pánském ani dámském šatníku. Její hlavní předností je lehkost. I přes svou relativně nízkou váhu zabraňuje pronikání větru. Vaše oblečení pod bundou tak zůstává suché a vy jste v teple. Softshellová bunda pánská se vyrábí spíše v konzervativních barvách, nejčastěji v černé, modré, ale najít můžeme i výrazně zelenou. Softshellová bunda dámská může být i sytě růžová. Záleží jen na vašem vkusu.

Vesta jako stále vyhledávanější oblečení

Poslední dobou na trhu můžeme pozorovat také zvýšený zájem o vesty. Softshellová vesta pánská je žádaným produktem již dlouhodobě, ale v posledních měsících a letech se o kvalitní vesty začaly zajímat také ženy. A už dávno nerozhoduje pouze design vesty, ale také její vlastnosti a odolnost. Softshellová vesta dámská je tedy také velmi žádaným druhem oblečení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno