Martin Skopek trénink

Martin Skopek je náš sdruženář ( závodí v severské kombinaci). Patří do České reprezentace a představíme si jak vypadá typický tréninkový den Martina Skopka. Jaké prostředky zařazuje do svého tréninku. Vše se dozvíte v článku…

Martin Skopek tréninkový den.

Martin Skopek vstává kolem 7:15, poté 10-20 minut protahuje celé své tělo nebo zařadí speciální protažení dle tréninku, který bude následovat. Po protažení se jde Martin Skopek na 15 až 30 minut proběhnout. Obvyklá vzdálenost běhu je 2 až 4 kilometry.

Dopoledne jde na skokanský můstek, kde absolvuje 6 – 8 skoků, před samotným skákáním zařadí rozvičku, 1 km běh a 20 dynamických skoků a zařadí také SND, což jsou napodobivé cvičení pro skok, jako je nájezdové postavení, letová fáze.

Odpoledne jde Martin Skopek na běžky. Trénink na běžkách trvá kolem 60 minut a naběhá asi 14-20 kilometrů na sněhu. Intenzitu tréninku volí dle přípravného období. Večer zařadí Martin Skopek regeneraci, saunu či protažení. 2 týdně zařadí do svého tréninku posilovnu.

Samozřejmě že každý tréninkový den Martina Skopka je trochu odlišný, ale snažily jsme se vám představit typický tréninkový den Martina Skopka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno