Martin Skopek trénink

Martin Skopek je náš sdruženář ( závodí v severské kombinaci). Patří do České reprezentace a představíme si jak vypadá typický tréninkový den Martina Skopka. Jaké prostředky zařazuje do svého tréninku. Vše se dozvíte v článku…

Martin Skopek tréninkový den.

Martin Skopek vstává kolem 7:15, poté 10-20 minut protahuje celé své tělo nebo zařadí speciální protažení dle tréninku, který bude následovat. Po protažení se jde Martin Skopek na 15 až 30 minut proběhnout. Obvyklá vzdálenost běhu je 2 až 4 kilometry.

Dopoledne jde na skokanský můstek, kde absolvuje 6 – 8 skoků, před samotným skákáním zařadí rozvičku, 1 km běh a 20 dynamických skoků a zařadí také SND, což jsou napodobivé cvičení pro skok, jako je nájezdové postavení, letová fáze.

Odpoledne jde Martin Skopek na běžky. Trénink na běžkách trvá kolem 60 minut a naběhá asi 14-20 kilometrů na sněhu. Intenzitu tréninku volí dle přípravného období. Večer zařadí Martin Skopek regeneraci, saunu či protažení. 2 týdně zařadí do svého tréninku posilovnu.

Samozřejmě že každý tréninkový den Martina Skopka je trochu odlišný, ale snažily jsme se vám představit typický tréninkový den Martina Skopka.

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here