Mějte o počasí dokonalý přehled!

Také vás rozčiluje stav současných zpráv o počasí? Vadí vám, že se předpovědi liší v každé televizi, v novinách a jiné jsou i na internetových serverech? Již vás nebaví ta nejistota, kdy nevíte, na jaké počasí se připravit? Můžete tomu udělat konec a to díky speciálnímu internetovému projektu.

Předpověď počasí není vůbec snadná záležitost. Vyžaduje mnoho znalostí a speciálních technologií. Nikdy nejde počasí určit zcela přesně, ale s velkou pravděpodobností ano. Právě takovou předpověď počasí nabízí specializovaný internetový portál slunecno.cz. Pro předpovídání vývoje počasí využívají vlastní model s rozlišením 3 nebo 15 kilometrů. Díky tomuto portálu můžete zjistit aktuální předpověď pro 10515 míst v České republice, každé místo má předpověď jemu vlastní. Pozor – odchylka je maximálně 7,5km, což nikde jinde nenajdete. Díky portálu tak můžete získat velice přesnou předpověď přímo pro vaše město.

Doplňkové služby nejen pro zajímavost

Na portálu najdete kromě aktuální i dlouhodobé předpovědi i celou řadu zajímavých informací. K dispozici jsou zde například aktuální radarové snímky, které pomáhají odhalovat příchod a sílu srážek. Na portálu najdete také webkamery, které ukazují počasí ve vybraných lokalitách. Díky nim si můžete udělat dokonalý přehled například o počasí na horách. Zajímavostí je potom například lunární kalendář nebo krásné fotografie přírody.

Předpověď i pro zahraničí

Na portálu samozřejmě nechybí ani informace o počasí v zahraničí. Kromě různých evropských zemí jako je například Itálie nebo Chorvatsko zde najdete například i aktuální počasí egypt. Najdete zde například aktuální předpověď počasí pro Káhiru nebo Hurghadu a mnoho dalšího. Pokud chcete mít o počasí konečně dokonalý přehled, slunecno.cz je tu pro vás.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno