Mistrovství světa v ledním hokeji 2013

Již 3. května bude zahájeno další Mistrovství Světa v ledním hokeji. O pořadatelství se v letošním ročníku podělí švédský Stockholm a finské Helsinky. V těchto městech se také rozehrají úvodní zápasy, ve kterých nebude chybět ani národní tým České republiky. Podaří se českým hokejistům navázat na úspěchy z předešlých let nebo budou v postupu turnajem spíše pokulhávat? Kdo bude naší republiku reprezentovat a kolik posil ze zámoří povolá trenér Hadamczik? To vše jsou otázky, na které najdeme odpovědi až v následujících týdnech.

Jak bude MS v ledním hokeji probíhat?

Všech 16 týmů na mistrovství světa bude opět rozděleno do dvou základních skupin. Skupina A bude své zápasy hrát ve Švédsku, zatímco zápasy skupiny B mohou shlédnou diváci ve Finsku. Česká republika byla zařazena na ms v hokeji 2013 do skupiny A. V této skupině se opět potká s těžkými soupeři, mezi kterými nechybí Kanada, domácí Švédsko, Norsko, Švýcarsko, Dánsko, Bělorusko a Slovinsko. Podle umístění v základní skupině budou týmy opět nasazované do vyřazovací části a soubojů o medaile.

Chcete o MS 2013 vědět více?

Celé mistrovství světa bude zakončeno 19. května finálovým zápasem, kde se také rozhodne o týmu, který se bude moci celý následující rok pyšnit titulem mistrů světa. Otázek a informací o plánovaném mistrovství světa je velké množství. V průběhu šampionátu jich ještě přibude. Jestli chcete znát všechny odpovědi a průběžné aktuality, sledujte pozorně hokejový portál www.ms-v-hokeji.cz. Zde najdete velké množství informací, soutěží, videí a hokejových kvízů o hodnotné ceny. Oficiálním sponzorem je společnost Ceresit.cz.

Všechny informace a aktuality na jediném místě

Na tomto portálu se budete moci dozvědět všechny aktuality a informace spojené s mistrovstvím světa 2013. Pokud hledáte na ms v hokeji 2013 program, najdete ho také zde. Průběžně budou také zveřejňovány zákulisní informace z českého týmu. Tento portál je určen pro všechny, kteří se o nadcházející mistrovství světa zajímají a chtějí vědět více.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno