Na finále MS v hokeji pěkně z blízka? Letos to jde raz dva.

Hokejový fanoušek v srdci každého z nás ožívá. Pomaličku nám krystalizují mistři jednotlivých lig a už se blíží svátek hokeje v té nejčistější podobě. Hokejové mistroství světa je již za dveřmi. Startuje 10. května 2019 a z pohledu českého fanouška bude za humny.

Slovensko bude hostit hokejové mistroství světa v Košicích a Bratislavě, a to už od 10. května, kdy se poprvé vhodí puk do středu kluziště při zahajovacím zápase základních skupin. S tímto buly se také zvýší tepová frekvence každého hokejového fandy. Letos bude celý zážitek umocněn faktem, že se šampionát koná hned za našimi hranicemi, a tak televizní přenosy budou v pro nás přívětivé časy, a ti nejskalnější fandové to nebudou mít daleko ani pokud se budou chtít zúčastnit osobně.

Byli jste někdy na vrcholovém hokeji? Že nebyli? To teď můžete změnit a nebude vás to nic stát! Máme pro vás tip, jak se dostat přímo na finálový zápas a za vstupenky neutratit ani korunu.

Co to obnáší? Jde to opravdu raz dva. Stačí jít na www.nahokejrazdva.cz a tipnout si výsledek posledního zápasu Českého nároďáku v základních skupinách proti výběru Švýcarska.

Hokej

Každý správný tip bude zařazen do slosování o celkem 3 hokejové balíčky. Každý balíček obsahuje 2 vstupenky na finálový zápas mistroství světa v hokeji, který se uskuteční v sobotu, 25. května, v Bratislavě. Navíc je součástí balíčku i ubytování ve 4* hotelu se snídaní, takže si svůj hokejový zážitek užijete do sytosti.

Tipněte si výsledek a fanděte českému nároďáku, aby se dostal do bojů o nejcennější kov a mohli jste ve finále na živo sledovat snažení českého nároďáku. I kdyby to ale Čechům letos nevyšlo, spatřit na vlastní oči finále mistroství světa je zážitek, který vám budou všichni závidět.

Takže už neváhej! Běž na nahokejrazdva.cz a buď u toho!

Přejeme štěstí při tipování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno