Nestíháte začátky cvičení ve fitness? Cvičte podle sebe.

Rozhodla jste se zhubnout a vylepšit svou postavu? Pak se jistě chystáte začít pravidelně cvičit pod vedením trenéra a upravit svůj jídelníček.

Ano, to se řekne snadno, ale jak to udělat, když vaše oblíbená lekce ve cvičebním centru nebo fitness začíná přesně v době, kdy musíte vyzvednout děti ze školky nebo družiny, nemáte hlídání, šéf protáhl poradu a navíc chce ještě dnes poslat důležitý report. Důvodů a „omluv“ proč zrovna dneska cvičit nestihnete je prostě vždycky celá řada. Přitom pravidelnost je pro výsledný efekt vylepšení postavy a zhubnutí to nejdůležitější.

Máme pro vás tip na vhodnou alternativu. Pokud nestihnete zajít do fitness, můžete si zacvičit pod vedením trenéra i doma, kdy se to hodí vám a máte chvilku klidu pro sebe. Našli jsme portál FITHALL.cz, jehož největší výhodou je, že nemusíte nikam docházet a dokonce ani nic platit. Na těchto internetových stránkách si můžete zacvičit podle více než 100 videí s profesionálními trenéry a získat tak nejen štíhlejší linii a pevnější svalstvo, ale i lepší pocit ze sebe sama. Stačí, když kliknete na stránky FITHALL.cz a najdete si nejvhodnější cviky pro vás – jóga, pilates, posilovací cvičení a nebo speciální lekce pro těhotné a čerstvé maminky.

A pokud to myslíte se svým cvičením opravdu vážně, můžete si sestavit individuální cvičební plán přesně podle doporučení odborníků. Na stránkách naleznete také vzorové jídelníčky a rady, jak se správně stravovat při redukční dietě, abyste snížila příjem kalorií a zároveň ale doplňovala dostatečně energii potřebnou pro cvičení.

Navíc teď mají uživatelé tohoto portálu možnost si zakoupit DVD portálu FITHALL.cz za jedinečnou cenu. V této edici vyšly doposud tři DVD. První je určeno pro všechny, kteří chtějí zhubnout a cítit se fit. Cvičení je zaměřené na zlepšení fyzické kondice, pohybové koordinace a posílení důležitých svalových skupin. Druhé DVD nabízí kombinaci cvičení Jógy a Pilates. Cvičení vám pomůže odbourat chronický stres, naučí vás relaxovat a načerpat novou energii. Poslední DVD je určeno čerstvým maminkám a je zaměřeno na posílení ochablých svalů, posílení pánevního dna a zlepšení fyzické kondice po porodu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno