Jak prodloužit bazénovou koupací sezonu až o několik týdnů?

Po kruté letošní zimě se už všichni těšíme na léto, především pak na koupací sezonu. Pokud máte doma bazén, jistě si koupací sezonu užijete plnými doušky. Máte strach, že letní počasí nebude tak horké, abyste si mohli koupání v bazénu užít co nejdéle? Přemýšlíte o tom, jak si bazénovou sezonu prodloužit třeba o několik týdnů? Máme řešení!

Ohřev v kombinaci se zastřešením

Aby byla v bazénu vody dříve teplá, existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Prvním řešením je nákup solárního ohřevu vody. Ten může oteplit vodu až o několik stupňů, ale vždy je závislý na venkovním počasí. V zimě ohřev netopí. V ideálním případě je dobré kombinovat ohřev se zastřešením bazénů. Přes den pomáhá lépe ohřívat vodu a v noci brání prochladnutí. Koupací sezona se díky tomu dá prodloužit až o 8 týdnů a průměrná teplota vody se zvedne až o 8 stupňů.

Zastřešení má i další výhody

Prodloužení koupací sezony není jedinou předností zastřešení bazénů. Díky němu nebudete muset vodu tak často čistit. Do bazénu vám nenapadá listí, prach ani další nečistoty, které by zakalily vodu nebo měnily pH a množství chloru. Ušetříte i za bazénovou chemii. Koupat se dá i ve větrném a deštivém počasí. Zároveň máte i jistotu, že do bazénu nespadne vaše malé dítě, když bude zatažené zastřešení. Vždy si ale vybírejte kvalitní zastřešení od specializovaných výrobců. Mezi nejlepší na trhu patří zastřešení bazénu od Albixonu.

Albixon – zastřešení pro všechny typy bazénů

Ať už máte kulatý bazén, oválný nebo obdélníkový, na tvaru nezáleží. Albixon nabízí univerzální zastřešení Quattro, vhodné pro všechny typy bazénů. Pevná konstrukce a pojízdné díly zajišťují dlouhou životnost a snadnou manipulaci. Sami si můžete vybrat, v jaké barvě si zastřešení vyberete, aby dokonale ladilo i s ostatním vybavením zahrady. I na designu záleží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno