Nezapomínejte na pamlsky a doplňky stravy pro pejsky

Máte doma psa? Aby byl spokojený a nic mu nechybělo, musíte se starat o jeho stravu. Kromě hlavního krmiva je vhodné jeho zdraví a pohodu podpořit pamlsky a doplňky stravy.

Pamlsky pro pejsky

Každý občas ráda mlsá a výjimkou nejsou ani psy. V současné době existují rozmanité pamlsky pro ně. Stejně jako obecně u krmiva platí, že byste měli vybírat z kvalitních výrobků prověřených značek. Jen tak budete mít jistotu, že váš pes dostává to nejlepší.

Pamlsky pro psy jsou nejen pochoutkou, kterou jim uděláte radost, ale také mají svou nezaměnitelnou roli při výcviku psa. Odměna, tj. pamlsek za plnění povelů vám usnadní práci. Vždy ho podávejte hned po výkonu psa. Aby skutečně věděl, za co odměnu dostává a motivovalo ho to k podávání dalších výkonů. Je vhodné střídat různé pamlsky, aby se psovi neomrzely. Budete-li mu dávat stejné pochoutky jen tak a stejné za plnění povelů, jejich význam nebude tak velký.

Pes

Na výběr máte rozmanité pamlsky. Oblíbené jsou masové pamlsky různých druhů, buvolí kostičky (vhodné na žvýkání), křupavé pamlsky, žvýkavé speciální výcvikové, ale kvalitu zubů vašich psích miláčků podpoří také dentální pamlsky. Psům také velmi chutnají sušené pamlsky. Mimo jiné psům i příjemně voní. Vyrábí se ze sušených králičích, hovězích či vepřových uší, ale i z vepřového masa, ryb, jater, vepřových nohou atd.

Pokud vám při tréninku dojdou pamlsky určeným pejskům, vhodnou náhražkou jsou například piškoty. Určitě však psovi nedávejte solené či kořeněné pamlsky.

Které pamlsky budou vašemu psovi nejvíce chutnat? Určitě na to společně přijdete.

Vitamíny a doplňky stravy pro psy

Zdraví svého psa můžete podpořit také různými doplňky stravy. Každý chce pro svého zvířecího přítele to nejlepší. Různé doplňky stravy jsou určené pro podporu srsti, pigmentu, pevnosti kostí, zdraví kloubů, nelámavých drápků atd. Nezapomeňte ani na vitamíny a minerály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno