Příprava na lyžařskou sezonu

Zima se nám pomale, ale jistě blíží a za chvíli začne ve většině domácností kolotoč týkající se zimní dovolené a servisu lyží, běžek či snowboardů.

Seřízení vázání, přebroušení hran a navoskování skluznice je každoroční rutinou. Hlavně na prvně zmiňovanou věc si dejte pozor a nepodceňte ji, protože pády při vysokých rychlostech na svahu jsou docela bolestivé.

Servis jsme si trochu osvěžili, ale kam vůbec vyrazit? V Česku je nespočet velkých, středních či malých ski areálů a sjezdovek. Úrovně obtížnosti jsou také různorodé a najdeme zde jak černé sjezdovky, tak i červené a modré. Pokud neřešíte vzdálenost, tak opravdu není lehké se rozhodnout do jakého ski areálu vyrazit na lyžovačku. Naštěstí existuje internet a s ním plno internetových serverů, v čele s největším, a to Česke-sjezdovky.cz, kde naleznete veškeré informace o ski areálu. Odprostíme se-li od tuctových informací, které může nabídnout každý, tak již zmiňový velikán České-sjezdovky.cz nabízí kompletní aktuální informace ze střediska a kolem něj. Naleznete zde aktuální teplotu a předpověď na další dny, stav sněhu, počet lanovek a vleků v provozu, plánované akce konající se ve středisku, mininovinky ze střediska a v neposlední řadě informace o aktuální dopravní situaci v okolí. Jak sami vidíte, nic Vás nemůže překvapit, vše tam naleznete.

Mimo ski areály naleznete na webu také sněhové zpravodajství, katalog ubytování na českých horách, odkaz na web pro všechny běžkaře a forum, které je určeno pro všechny milovníky zimy a zimních sportů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno