Nové běžecké hodinky s řadou překvapivých funkcí jsou tu!

Pravidelné běhání (a nezáleží na tom, jestli na kratší nebo delší vzdálenosti) má skvělý vliv na celkovou fyzickou kondici. Při běhu posilujete nejen nohy, ruce i břišní svalstvo, ale pozitivně ovlivňujete i činnost vnitřních orgánů a to především srdce. Běhání je efektivní pouze v případě, je-li prováděno správně. K dodržování správného stylu běhu vám mohou pomoci speciální běžecké hodinky…

Malý pomocníci s řadou super funkcí

Běh je druh sportu, který je potřeba provádět pečlivě a podle stanovených pravidel. Důležité je si trénink dobře naplánovat, nastavit si intervaly běhu, správně odhadnout vzdálenost, znát terén, hlídat si tepovou frekvenci a mnoho dalšího. Nelze prostě jen vyběhnout a čekat na zázraky. Nesprávně nástavným tréninkem si totiž můžete i ublížit. K nastavení správného běžeckého tréninku vám pomohou právě speciální hodinky.

Foto: Polar RS 300X

Kvalita je na prvním místě

Moderní běžecké hodinky se mohou pochlubit celou řadu zajímavých funkcí. Důkazem toho jsou například hodinky FORERUNNER 110 od výrobce Garmin. Jedná se o zcela nový model, který překvapuje svými možnostmi. Tyto hodinky mají samozřejmě standardní funkce jako je čas, datum a budík ale mnoho dalšího. Lze na nich aktivovat tréninkový mód, který z nich rázem udělá vašeho tréninkového asistenta. Hodinky mají například kvalitní GPS přijímač, který vám umožní měřit rychlost (tu i zaznamenává), dále také vzdálenost a tempo. Díky tomu budete přesně vědět vše, co potřebujete. Hodinky je možné mít také s měřením pulsu. Díky těmto vlastnostem se model FORERUNNER 110 řadí mezi nejlepší sporttestery na trhu.
Garmin FORERUNNER 110
Foto: Garmin FORERUNNER 110

Přehledná kontrola z PC

Hodinky je možné také napojit přes USB k počítači a stáhnout si tak můžete veškerá data, která zaznamenáte. Díky jednoduché aplikaci, kterou je potřeba si do počítače stáhnout, tak můžete analyzovat svá data jednoduše a rychle. Hodinky FORERUNNER 110 se hodí nejen na běh ale i na další sportovní aktivity jako je například lyžování, windsurfing, kanoistika a mnoho dalších. Tyto a jiné hodinky na outdoor najdete ve specializovaném internetovém obchodě sporttester.sk. Připraveny jsou i zajímavé ceny, tak neváhejte.

Tip na závěr:
Polar RS 800CX sd
Foto: Polar RS 800CX sd

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno