Pavel Vyroubal trénink

Pavel Vyroubal je náš snowbodista v disciplíně zvané: freestyle . Představíme si tedy jak vypadá trénink tedy disciplíny . A také jak vypadá klasický tréninkový den Pavla Vyroubala.

Pavel Vyroubal je náš reprezentant v kategorii junioře ve freestylu. Freestyle má mnoho různých odvětví, takže je těžké se na něco přímo zaměřovat. Podle Pavla Vyroubala je nejlepší snowboardista je ten, který umět zajet dobrě všechno a na všem. S toho důvodu se jeho trénink nemůže přímo označovat jen za „trénink“ freestylového snowboardisty.

Pavel Vyroubal tréninkový den

Pavel Vyroubal jezdí na tréninku spolu se svým kamarádem se kterým jezdí. A navzájem se od sebe učí a říkají si v čem kdo dělá jakou chybu. Chyby by sám asi těžko poznal. Jeho kamarád se jmenuje Martin Kaňůrek.

Pavel Vyroubel vstává kolem 8 hodiny a jdou spolu s Martinem do parku, tam dorazí okolo 9 hodiny. Do parku chodí brzo ráno, aby měly čerstvě upravenou sjezdovku. Na začátku se protáhnou a dají si měnší warm up na menších skocích a bedýnkách. Poté plynule přechází na normální překážky a dělají triky, které umí a pilují je tak aby vypadaly stylové, nebo se učí triky zcela nové. Kolem 12 hodiny následuje oběd. Krátký odpočinek. V odpolední části tréninku pokračují v tom samém, trénuji to té doby než je tma, nebo je park tak rozbitý, že už na něm nejde kvalitně jezdti. Na závěr se ještě protáhnou. A trénink je u konce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno