POLAR CS600

POLAR CS600 – Cyklopočítač a sporttester pro výkonnostní špičky. POLAR CS 600 je cyklistickou variantou k modelu POLAR RS800.

POLAR CS600 přináší novou technologii spojení mezi cyklistickými snímači a „hodinkami“ na frekvenci 2,4 GHz. Tato technologie nese jméno W.I.N.D. Výhodou jsou delší vysílací dosahy (až 15m). Odpadají problémy s nucenou montáží a kompromisním umístěním snímačů na horských kolech.

Polar CS600

Přijímač je vybaven pamětí pro křivky měřených veličin a přenos dat do PC je realizován pomocí vestavěného IR rozhraní. Software pro PC „ProTrainer“ je součástí základní soupravy. Pokud nemáte na notebooku zabudovaný IRDa port, budete ale potřebovat ještě IRDa port na straně počítače. Software Protrainer je zpětně kompatibilní s modely řady S. Na instalačním CD je možnost čisté nové instalace, ale i možnost upgrade z již dříve instalovaného SW Precision Performance.

Polar CS600

Přístroj je plně vodotěsný. Ale samozřejmě není předpokládáno, že se s ním budete potápět. Přesto, ten kdo již opravdu dobře zmoknul na kole, ví, že vodotěsnost u cyklopočítače není na závadu. POkud byste chtěli použít WearLinkW.I.N.D. při plavání, bede jeho funkčnost nulová. Voda velmi omezuje dosah v použitém frekvenční pásmu 2,4GHz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno